سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » دنیای مد » مدل کیف و کفش » مواد جالب تشکیل دهنده آدیداس را بدانید/تولید نوعی کفش خاص آدیداس+عکس

مواد جالب تشکیل دهنده آدیداس را بدانید/تولید نوعی کفش خاص آدیداس+عکس

مواد جالب تشکیل دهنده آدیداس را بدانید/تولید نوعی کفش خاص آدیداس+عکس

هر چقدر بیشتر پیشرفت می‌کنیم بیشتر هوا را آلوده می‌کنیم. شاید به همین دلیل باشد که آدیداس تصمیم گرفته برای بهبود شرایط محیط زیست با همکاری Parley تولید نوعی کفش خاص آدیداس Ucage Ultra Boost که از زباله‌ها و پسماندهای موجود در اقیانوس ساخته شده است را آغاز کند.

به هر حال آنچه به عنوان پلاستیک اقیانوسی در این کفش‌ها به کار رفته‌اند زباله‌های پلاستیکی هستند که بر روی آب اقیانوس‌ها شناور مانده‌اند. تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد در حدود ۸۰ درصد زباله‌هایی که افراد عادی یا شرکت‌های بزرگ راهی اقیانوس‌ها کرده‌اند، زباله‌های پلاستیکی هستند. این زباله‌ها می‌توانند جان موجودات دریایی را بگیرند چون این موجودات ممکن است در این زباله‌ها به دام بیفتند یا بخشی از آن‌ها را بخورند که در هر صورت برای سلامتی آن‌ها ضررهای جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.

حال کفشی عرضه می‌شود که حدود ۹۵ درصد بخش بالایی‌اش از همین پلاستیک‌های اقیانوسی تشکیل شده است.  بخش‌های دیگر کفش هم دقیقا از مواد مشابهی تشکیل شده است.

مدیر عامل آدیداس گفته ابتدا با تولید حدود ۷۰۰۰ کفش کار را شروع می‌کنند اما در ادامه و تا پایان سال ۲۰۱۷ قرار است یک میلیون جفت کفش تولید شود. اولین محموله از این کفش‌ها هم قرار است در میانه ماه نوامبر به بازار بیاید و هر جفت آن قیمتی معادل ۲۲۲ دلار خواهد داشت.

مواد جالب تشکیل دهنده آدیداس را بدانید/تولید نوعی کفش خاص آدیداس+عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو