عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شرايط ستاره هاى تيم فوتبال استقلال براى تمديد قرارداد

شرايط ستاره هاى تيم فوتبال استقلال براى تمديد قرارداد

اين طور كه از شواهد پيداست ستاره هاى تيم فوتبال استقلال براى تمديد قرارداد فصل آتى شرايطى را خواهند داشت.

 

شروط این ستاره‌های استقلال پذیرفته نشود از تیم جدا می‌شوند

شرايط ستاره هاى تيم فوتبال استقلال براى تمديد قرارداد

استقلال توانست کاوه رضایی را جذب كند اما…

مهمترین موضوعی که درخصوص فصل آینده، ذهن علیرضا منصوریان را مشغول کرده، تمديد قرارداد بازيكنان استقلال و البته بازيكنان با تجربه تيم از جمله ابراهيمى و کاوه رضایی است.البته ناگفته نماند منصوریان همچنان روی زوج رضایی و شهباززاده در خط حمله اصرار داد و می ترسد امسال هم نتواند چنین ترکیب از نظر او ایده آل و تمام عیاری را داشته باشد.

فصل قبل به هر سختی که بود، استقلال توانست کاوه رضایی را جذب كند اما شهباززاده در نهایت ماندنی نشد و رفت. از طرفى اين طور كه شواهد نشان مى دهد حضور شهباززاده براى فصل قطعی است و منصوریان اين بار می ترسد رضایی را از دست بدهد و حسرت تشکیل این زوج همچنان بر دلش بماند.

از طرفى استقلال و رضایی یک مشکل بزرگ برای ادامه همکاری دارند و آن هم مسائل مالی و عدم اجرای تعهدات قبلی است. اين طور كه شنيده مى شود رضایی اعلام کرده فقط در صورتی پای میز مذاکره برای تمدید قرارداد می نشیند که تسویه او برای این فصل انجام گردد.

با اين وجود شنيده مى شود رضایی برای تمدید قراردادش حاضر است به خاطر هواداران، ۵۰ درصد از رقم افزایش قرارداد را هم تخفیف بدهد اما در نهايت بايد منتظر ماند تا ديد مسئولان استقلال مى توانند مهره ارزشمند خود را براى فصل آتى حفظ كنند يا خير.

همچنين در مورد ٢ مهره ديگر با تجربه استقلال بايد بگوييم ،خسرو حیدری و امید ابراهیمی كه منصوريان خواهان هر ٢ آنهاست اعلام کرده اند فقط به صورت همزمان برای فصل آینده تمدید می کنند و نمی شود باشگاه فقط با یکی از آنها به توافق برسد.

به اين ترتيب بهتر است بدانيم مهره هاى ارزشمند استقلال براى تمديد قرارداد براى فصل آتى شرايطى دارند كه بدون شک مسئولان استقلال بايد آنها را بپذيرند در غير اين صورت ستاره هاى آبى به راحتى مى توانند براى فصل آتى خود تصميماتى را لحاظ كنند.

شرايط ستاره هاى تيم فوتبال استقلال براى تمديد قرارداد

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو