دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » هشتگ آخوندی برطرف فیلتر شد

هشتگ آخوندی برطرف فیلتر شد

 شرکت ارتباطات زیرساخت در پی فیلتر و برطرف فیلتر ‘هشتگ آخوندی’ در شبکه اجتماعی اینستاگرام و نسبت دادن این تصمیم به وزارت ارتباطات اعلام کرد: این شرکت تنها

هشتگ آخوندی برطرف فیلتر شد

شرکت ارتباطات زیرساخت در پی فیلتر و برطرف فیلتر ‘هشتگ آخوندی’ در شبکه اجتماعی اینستاگرام و نسبت دادن این تصمیم به وزارت ارتباطات اعلام کرد: این شرکت تنها اجراکننده تصمیم های مراجع قضایی در حوزه فیلترینگ است.

توضیح روابط عمومی شرکت ارتباطات زیر ساخت

در پی تصویر العمل هفته گذشته عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با یکی از خبرنگاران درحاشیه جلسه دولت، بازدیدکنندگان اینترنت با استفاده از هشتگ آخوندی ( #آخوندی) در شبکه اجتماعی اینستاگرام به این برخورد تصویر العمل نشان دادند.در این زمینه گزارش هایی مبنی بر پالایش و فیلتر این هشتگ در اینترنت و انتصاب این فیلتر شدن در افکارعمومی به وزارت ارتباطات انتشار یافته هست.

عبارات مهم : شبکه اجتماعی – مراجع قضایی
در همین رابطه، حامد رضا اسماعیلی مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیر ساخت در گفت وگو با ایرنا، فیلتر شدن هشتگ آخوندی را مربوط به فروردین سال گذشته دانست و گفت: تصمیم راجع به فیلتر و یا برطرف فیلترینگ در حوزه اختیارات وزارت ارتباطات نیست و این وزارتخانه، تنها اجرا کننده حکم مراجع قضایی هست.
وی با بیان اینکه دستور جهت فیلتر ‘هشتگ آخوندی’ فروردین پارسال از سوی مراجع قضایی صادر و به شرکت ارتباطات زیرساخت جهت اجرا ابلاغ شده است بود، اضافه کرد: صبح روز شنبه نیز با حکم همان مرجع برطرف فیلتر آن انجام شد و اکنون این هشتگ برطرف فیلتر شده است هست.

اسماعیلی راجع به چرایی پالایش این کلید واژه از سوی مرجع قضایی سالی که گذشت افزود: مرجع اطلاع رسانی دراین زمینه دبیرخانه کمیته تعیین مصادیق است و وزارت ارتباطات خود را امین مردم دانسته و به دنبال اجرای کامل قوانین و رعایت حقوق شهروندی هست. وی گفت: شکایت های متعدد دیگری راجع به فعالیت های گروه های سیاسی در اینترنت دریافت کرده ایم که این شکایات جهت رسیدگی، به دبیرخانه کمیته تعیین مصادیق ارجاع داده شده است هست.

وزیر راه و شهرسازی پنجشنبه هفته گذشته منتشر شدن نامه ای در یکی از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … منسوب به خود، رسیدن به توسعه و رستگاری هر کشوری را به یارای گردش آزاد اطلاعات و وجود خبرنگارانی آزاده، مستقل و شجاع دانسته بود. آخوندی در نامه خود خطاب به خبرنگاران نوشته بود: باور کنید که من بسیار صبورم، لیکن با جریانی مواجهیم که جز لجاجت و عناد هیچ چیز ندارد، البته می‌پذیرم که باز باید صبورتر بود.

هشتگ آخوندی برطرف فیلتر شد

منبع: ایرنا

واژه های کلیدی: شبکه اجتماعی | مراجع قضایی | عباس آخوندی | اینستاگرام | فیلتر شدن | اینترنت | فیلترینگ | اسماعیلی | فروردین

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو