بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » کشف ۱۲۵ هزار دلار ارز قاچاق در بسته های چای

کشف ۱۲۵ هزار دلار ارز قاچاق در بسته های چای

این میزان ارز قاچاق به وسیله یک مسافر خروجی از کشور و در داخل بسته های چای جاسازی شده است بود که با هوشیاری ماموران گمرک بازرگان کشف و ضبط شد.

کشف 125 هزار دلار ارز قاچاق در بسته های چای

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، ماموران گمرک در تازه ترین عملیات کشف و مبارزه با قاچاق، موفق به کشف ۱۲۵ هزار دلار ارز قاچاق شدند.
این میزان ارز قاچاق به وسیله یک مسافر خروجی از کشور و در داخل بسته های چای جاسازی شده است بود که با هوشیاری ماموران گمرک بازرگان کشف و ضبط شد.
بر اساس دستورالعمل اجرایی ناظر بر ارز، اسناد بانکی و اوراق بهادار بی نام همراه مسافر از سوی دفتر واردات گمرک کشور عزیزمان ایران به گمرکات ورود و خروج ارز به صورت نقد و یا اسناد بانکی (چک بانکی، چک تضمینی، چک مسافرتی، سایر اسناد مالی قابل انتقال) و یا اوراق بهادار بی نام (اوراق قرضه) به صورت فیزیکی، به هر طریق، به وسیله هر مسافر تا سقف مبلغ ۱۰ هزار یورو یا معادل آن به سایر ارزها، مجاز بوده و نیاز به اظهار ندارد.

عبارات مهم : مبارزه با قاچاق – اطلاعات
مسافران جهت حمل مبالغ بیش از ۱۰ هزار یورو یا معادل آن به سایر ارزها، باید به سامانه مربوطه به آدرس www.cdf.irica.ir مراجعه و نسبت به ثبت اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند.

کشف طلای قاچاق

همچنین ماموران گمرک بازرگان موفق به کشف مقدار یک کیلو و ۷۰۰ گرم طلای قاچاق در این گمرک شدند.
این میزان طلای قاچاق به وسیله یک مسافر ورودی در داخل خودروی سواری جاسازی شده است بود که به وسیله ماموران گمرک کشف و پرونده قاچاق جهت این مقدار طلای قاچاق تشکیل شد.
کشف انواع آمپول، پودر و قرص بدنسازی از دیگر فعالیت های ماموران گمرک بازرگان در کشف و مبارزه با قاچاق کالا طی روزهای اخیر بوده است.
بر اساس تازه ترین گزارش دفتر اطلاعات منطقه ای شرکت جهانی گمرک (RILO) گمرک کشور عزیزمان ایران در کشف انواع مواد مخدر رتبه نخست و در کشف تخلفات و مبارزه با قاچاق کالا رتبه دوم را کسب کرده است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مبارزه با قاچاق | اطلاعات | مسافرت | مسافران | مسافر | ایران | انواع | کشف ارز قاچاق در بسته های چای

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو