كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » زمان فعالیت خط ۷ مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران زیاد کردن یافت

زمان فعالیت خط ۷ مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران زیاد کردن یافت

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران و حومه با اعلام خبر زیاد کردن وقت فعالیت خط ۷ مترو از صبحگاه امروز (پنجشنبه

زمان فعالیت خط 7 مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران زیاد کردن یافت

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران و حومه با اعلام خبر زیاد کردن وقت فعالیت خط ۷ مترو از صبحگاه امروز (پنجشنبه ۲۵ خرداد)، دلایل محدود بودن ساعت خدمات‌رسانی این خط را تشریح کرد.

احسان مقدم با بیان اینکه خط ۷ مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران پیش از این روزانه در ساعات ۱۰ تا ۱۳ مسافرگیری می کرد افزود: از امروز سرویس‌دهی این خط از ساعت ۹ صبح شروع و تا ساعت ۱۴ ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه فاصله گذر قطارهای خط ۷ همچنان هر ۴۵ دقیقه یکبار است تصریح کرد: دلایل محدود بودن ساعت خدمت‌رسانی خط ۷ مترو آزمایشی بودن جهت بهره‌برداری اولیه و ادامه فعالیت‌های عمرانی و کارگاهی در مسیر این خط هست.

عبارات مهم : ایستگاه – مسافران
وی با اشاره به اینکه این امر در مراحل ابتدایی شروع به کار خطوط مترو امری عادی است افزود: درحال حاضر به جر ایستگاه‌های تکمیل شده است که در حال پذیرش مسافر هستند عملیات تکمیل و راه اندازی سایر ایستگاه های این مسیر ۲۲ کیلومتری با سرعت و جدیت ادامه دارد و این عنوان باعث می‌شود تا سرویس‌دهی به مسافران به صورت محدود انجام شود.
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: البته همانطور که قبلا هم اعلام شده است همزمان با تکمیل عملیات عمرانی و کارگاهی از جمله آماده‌سازی ایستگاه‌های غیرتقاطعی و به‌موازات پاسخ گیری از آزمون های فنی دقیق مرحله بهره‌برداری آزمایشی، ساعت خدمت‌رسانی را به سرعت زیاد کردن خواهیم داد.
وی ابراز امیدواری کرد: شهروندان و مسافران در آینده‌ای نزدیک شاهد زیاد کردن مجدد ساعت خدمت‌رسانی و نیز کم کردن سرفاصله حرکت قطارها خواهند بود.
خط ۷ مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران از یکشنبه ۲۱ خرداد کار جابجایی مسافران را از بزرگراه بسیج تا میدان صنعت شروع کرد.

زمان فعالیت خط ۷ مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران زیاد کردن یافت

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ایرنا

واژه های کلیدی: ایستگاه | مسافران | ایران | فعالیت | خبر | اجتماعی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو