افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » فیلم + با این کوله پشتی از دریا تا آسمان راحت سفر کنید

فیلم + با این کوله پشتی از دریا تا آسمان راحت سفر کنید

در این مطلب یک کوله پشتی با قابلیتهای بسیار جالب را به شما معرفی خواهیم کرد که اگر یک بار آن را لمس کنید دیگر بدون آن به سفر نخواهید رفت.

فیلم + با این کوله پشتی از دریا تا آسمان راحت سفر کنید

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان، معمولا به هنگام سفر به مشکل می توان کوله پشتی پیدا کرد که هم وسایل زیادی در آن جا شود و هم کوچک سبک و در عین حال بادوام باشد، ولی دیگر دلواپس این مسئله نباشید چون با این کوله پشتی جالب با تمام دردسرهای حمل وسایل مورد نیاز جهت سفر خداحافظی خواهید کرد.
محصول مورد نظر حاصل تلاش یک تیم طراحی پنج نفره بوده که نام نتیجه نهایی خود را دریا به آسمان نامیده اند، لیکن با آن می توان راحت تر از آنچه که تصور کنید وسایل خود را بدون کوچک ترین آسیبی از دریا تا آسمان جا به جا کنید.

عبارات مهم : استفاده – دانلود

شرکتی دست به طراحی یک کوله پشتی زده که در نگاه اول به کوچکی یک قوطی نوشابه تک نفره بوده که به آسانی در جیب شما جا می شود ولی هنگامی که باز شود شما می توانید تمامی وسایل مورد نیاز یک سفر را در آن جا دهید.
این کوله پشتی ضد آب بوده و حتی زمانی که در زیر آب غوطه ور شود قطره ای به آن نفوذ نکرده و کاملا خشک می ماند، از بابت نفوذ آب در زیپ آن هم خیالتات راحت باشد چون به شکلی شگفت انگیز و حرفه ای دندانه های زیپ به هنگام بسته شده است کاملا کیپ و مهر وموم می شوند، از دیگر مزایای آن بندی است که از دو طرف به هم می رسد و روی جناق سینه متصل می شوند که امتیاز منحصر به فرد آن قابل تنظیم بودنش است.
چهار فصل بودن و تنوع در رنگ بندی و تعبیه یک سوت در سگک آن جهت استفاده در مواقع مهم نیز از سایر وی‍ژگی های این کوله پشتی است.

دانلود فیلم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: استفاده | دانلود | طراحی | آسمان | کوله پشتی | سفر | مسافرت |

فیلم + با این کوله پشتی از دریا تا آسمان راحت سفر کنید

فیلم + با این کوله پشتی از دریا تا آسمان راحت سفر کنید

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو