آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نمی‌توانیم قول کسب جام را بدهیم / حسینی

نمی‌توانیم قول کسب جام را بدهیم / حسینی

مربی تازه تراکتورسازی اعتقاد است کار کادر فنی تازه در این تیم بسیار سخت است و نمی‌توان قول کسب جام در مسابقه خاصی را داد.

نمی‌توانیم قول کسب جام را بدهیم / حسینی

وبسایت رسمی برنامه نود – مربی تازه تراکتورسازی اعتقاد است کار کادر فنی تازه در این تیم بسیار سخت است و نمی توان قول کسب جام در مسابقه خاصی را داد.

به گزارش وب سایت نود، مجتبی حسینی مربی تازه تراکتورسازی تبریز راجع به بازیکنان این تیم اظهار کرد: اگر واقعیتش را بخواهیم تراکتورسازی ۱۰ بازیکن بزرگسال زیاد ندارد بقیه آنها بازیکنان تیم های پایه این تیم هستند که در سال های گذشته به آنها توجهی نشده است و این کار ما را سخت می کند.

دستیار یحیی گل محمدی ادامه داد: تا سال گذشته سیاست تراکتورسازی به گونه ای پیش می رفت که یا بازیکنان خوب تیم های دیگر را جذب می کرد و یا ستاره های سرباز را به عضویت تیم خود درمی آورد. ما باید تلاش کنیم علاوه بر جلوگیری از مصدوم شدن بازیکنان بزرگسال خود باعث رشد جوان ترها نیز بشویم و بتوانیم آنها را به شرایط لیگ برتر برسانیم.

نمی‌توانیم قول کسب جام را بدهیم / حسینی

حسینی در باره جدایی از ذوب آهن و دستیاری دوباره یحیی گل محمدی در تراکتورسازی تصریح کرد: واقعیت امر این است که ذوب آهن من را نخواست و گزینش آنها آقای قلعه نویی بود و من نیز به این گزینش احترام می گذارم. بحث من تیم های دیگر نبود لیکن اولویت من کار کردن با آقا یحیی بود با توجه به شناختی که یحیی گل محمدی از من داشت و نیازی که حس می شد ترجیح دادم از بین گزینه ها تراکتورسازی را گزینش کنم تا بار دیگر بتوانیم موفقیت را تجربه کنیم.

وی راجع به نتیجه گیری تراکتورسازی در این فصل گفت: کار ما در این فصل بسیار سخت هست. نمی توانیم قول کسب جام در هیچ رقابتی را بدهیم. باید تلاش کنیم تا نیم فصل نتیجه های خوبی بگیریم و بعد از آن نیز چند بازیکن سطح بالا به تیم خود اضافه کنیم. تراکتورسازی بازیکنان زیادی را از دست داده که ابزار مربی هستند. هر قدر هم مربی کاربلد و توانا باشد، باید ابزار هم داشته باشد. نشانه ما و تراکتورسازی این است که بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم تا دل هواداران این تیم را به دست بیاوریم.

 

۲۰۵۱

مربی تازه تراکتورسازی اعتقاد است کار کادر فنی تازه در این تیم بسیار سخت است و نمی‌توان قول کسب جام در مسابقه خاصی را داد.

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | گل محمدی | بازیکنان | بازیکن | ابزار | داخلی | تراکتورسازی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو