هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » طلای سیاه از مرز ۴۹ دلار گذشت

طلای سیاه از مرز ۴۹ دلار گذشت

نفت قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۱۳ سنت، معادل ۰.۳ درصد زیاد کردن به ۴۹ دلار و ۴ سنت رسید.

طلای سیاه از مرز ۴۹ دلار گذشت

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، به نقل از رویترز کاهش سرعت روند زیاد کردن تعداد سکوهای حفاری آمریکا و تقویت تقاضا جهت نفت از سوی چین موجب شد تا قیمت نفت امروز در معاملات ابتدایی هفته با زیاد کردن مواجه شود.

بر اساس این گزارش، قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۱۳ سنت، معادل ۰.۳ درصد زیاد کردن به ۴۹ دلار و ۴ سنت رسید. قیمت نفت خام آمریکا نیز ۱۰ سنت، معادل ۰.۲ درصد زیاد کردن داشت و به ۴۶ دلارو ۶۴ سنت رسید. هر دو شاخص نفتی هفته گذشته عملکرد خوبی از خود نشان دادند.

تجار و تحلیلگران گفتند، زیاد کردن قیمت ها نتیجه تقویت تقاضا و همچنین بروز نشانه هایی از کند شدن روند زیاد کردن بی وقفه تولید نفت در آمریکا بوده است.

طلای سیاه از مرز ۴۹ دلار گذشت

جفری هالی، تحلیلگر ارشد بازار در موسسه او آندای سنگاپور گفت: کند شدن روند زیاد کردن تعداد سکوها و کم کردن میزان ذخایر نفت خام آمریکا در هفته گذشته احتمالا علت احساس مثبت ایجاد شده است در بازار است.

موسسه ای ان زد هم در یادداشتی نوشت: کم کردن قابل توجه میزان ذخایر نفتی آمریکا در هفته گذشته و گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا که نشان می داد میزان تقاضا نیرومند تر از برآوردهای قبلی در حال زیاد کردن و موجب تقویت بازار شده است هست. این در حالی است که زیاد کردن بی رویه تعداد سکوهای حفاری نفتی در آمریکا نیز کند شده است است.

آمارهای موسسه بیکر هاگز نشان داد که شرکت های حفاری آمریکا در هفته نهایی به ۱۴ جولای تنها ۲ سکو را اضافه کرده اند و کل سکوها به ۷۶۵ سکو رسیده است.

هرچند این تعداد سکو بالاترین رقم از آوریل ۲۰۱۵ تاکنون هست، ولی روند این زیاد کردن ها کند شده است هست. میانگین سکوهای اضافه شده است در ۴ هفته گذشته به ۵ سکو رسیده که پایین ترین قیمت زیاد کردن از نوامبر ۲۰۱۶ تاکنون است.

نفت قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۱۳ سنت، معادل ۰.۳ درصد زیاد کردن به ۴۹ دلار و ۴ سنت رسید.

در بازار آسیا نیز فعالیت های پالایشگاهی چین همچنان نشان دهنده رشد تقاضاست.

انتهای پیام/

آخرین اوضاع قیمت نفت در جهان

واژه های کلیدی: آمریکا | اقتصادی | بازار | اقتصادی | طلای سیاه | ذخایر نفتی آمریکا | سکوهای حفاری |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو