آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » در تلاش هستیم مطالبات شما را پرداخت کنیم / افتخاری در جمع بازیکنان

در تلاش هستیم مطالبات شما را پرداخت کنیم / افتخاری در جمع بازیکنان

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل استقلال با حضور در رختکن تمرین بازیکنان راجع به پرسشها مختلفی با آنها صحبت کرد.

در تلاش هستیم مطالبات شما را پرداخت کنیم / افتخاری در جمع بازیکنان

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدیرعامل استقلال با حضور در رختکن تمرین بازیکنان راجع به پرسشها مختلفی با آنها صحبت کرد.

عبارات مهم : استقلال – بازیکنان
به گزارش وبسایت نود  و به نقل از سایت کلوب استقلال، سیدرضا افتخاری، مدیرعامل کلوب استقلال بعد از آخر تمرین امروز (چهارشنبه) آبی پوشان در رختکن بازیکنان حضور پیدا کرد و بعد از گپ و گفتی کوتاه با کادرفنی و بازیکنان به صحبت با آنها پرداخت. افتخاری در ابتدا ضمن خسته نباشید به بازیکنان و کادر فنی گفت: از شما بابت زحمات و تلاش هایتان تقدیر می کنم. در بازی با استقلال خوزستان عملکرد قابل قبولی داشتید و تیم برتر به لحاظ فنی بودید. مطمئنم روند پیروزی های استقلال از این هفته شروع می شود. امیدوارم با زحمات و تلاش های اعضای کادرفنی و بازیکنان و با حمایت هواداران پر شور استقلال از روز جمعه روند پیروزی های استقلال شروع شود.

وی در ادامه به صحبت درخصوص اوضاع مالی کلوب پرداخت و گفت: همه تلاش اعضای کلوب استقلال، حل پرسشها مالی و پرداخت مطالبات بازیکنان هست. ما هرروز به طور خاص پیگیر این مسئله هستیم و جلساتی جهت حل این مسئله داریم. مذاکراتی با چند اسپانسر داشته ایم تا در صورت توافق نهایی قرارداد رسمی امضا شود. ضمن اینکه مذاکراتی هم جهت بلیط فروشی مسابقه های انجام داده ایم تا در صورت فراهم بودن شرایط به زودی بلیط فروشی بازی های خانگی باشگاه، به وسیله خودمان انجام شود و درآمدش هم مستقیم در اختیار کلوب قرار بگیرد. جهت حق پخش تلویزیونی مسابقه های هم جلسات متعددی در مجلس شورای اسلامی، شرکت صدا و سیما و وزارت ورزش و جوانان داشته ایم و پیگیر آن هستیم. همانطور هم که فصل گذشته هم دیدید، توانستیم بخش عمده از پول بازیکنان را بپردازیم. ضمن اینکه طلب بازیکنان خارجی را هم پرداخت کردیم تا پرونده ای در فیفا نداشته باشیم. امسال هم تلاش ما بر همین اساس است تا پول بازیکنان را بپردازیم. نشانه و تلاش ما این است تا در نخستین وقت این اتفاق بیافتد.

مدیر عامل استقلال اضافه کرد: ما همه مدارکی که AFC از ما خواسته بود را به صورت مکتوب به نمایندگانشان ارائه دادیم. به صحبت هایی که در اینترنت منتشر می شود و اخبار نادرست بعضی رسانه ها توجه نکنید. کلوب استقلال تمامی مدارک مورد درخواست AFC را که از طریق فدراسیون به ما رسیده بود، به صورت مکتوب به نمایندگان AFC تحویل داده و درحال حاضر هیچ نگرانی  از این بابت جهت کلوب استقلال وجود ندارد.

 

۲۰۲۰

در تلاش هستیم مطالبات شما را پرداخت کنیم / افتخاری در جمع بازیکنان

واژه های کلیدی: استقلال | بازیکنان | پیروزی | مسابقه | افتخاری | استقلال | استقلال | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو