به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » استانداردهای تازه کیفیت خودروهای داخلی را زیاد کردن می‌دهد

استانداردهای تازه کیفیت خودروهای داخلی را زیاد کردن می‌دهد

پیروزبخت گفت: با توجه به اینکه کیفیت خودروهای داخلی مطلوب نیست، زیاد کردن تعداد استانداردها موجب زیاد کردن کیفیت خواهد شد.

استانداردهای تازه کیفیت خودروهای داخلی را زیاد کردن می‌دهد

نیره پیروز بخت رییس شرکت استاندارد کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، با اشاره به اینکه استاندارهای خودرو‌های کشور در ۲ فاکتور تجدید نظر شده است اند، گفت: ۵۲ استاندارد جهت ماشین نظر گرفته شده است بود که این استانداردها را منطبق با استاندار‌های روز دنیا و مقررات اروپا تنظیم کرده و نسبت به استاندارد‌ها سابق یک مقدار سخت گیرانه‌تر اقدام خواهیم کرد.

وی بیان کرد:ارتقای این تعداد به ۸۳ استاندارد طی یک برنامه در شورای سیاست گذاری ماشین تصویب شده است واز اول دی ماه سال آینده باید همه خودرو‌های تولیدی و وارداتی براساس استانداردهای تازه تولید شوند و تمام خودروساز‌ها باید براساس آن عمل کنند،در غیر این صورت توقف تولید به سرعت در دستور کار قرار خواهد گرفت.

رییس سازمان استاندارد ایران با اشاره به اینکه در خصوص استاندارد خودروها سخت گیری بیشتری اعمال خواهد شد، اظهار داشت: خودروهای وارداتی نیز اگر منطبق با این استانداردها نباشد اجازه ورود نخواهند یافت و این اقداماتی گامی در جهت اصلاح وضعیت کیفی خودروها در جهت حمایت از مصرف کنندگان است.

استانداردهای تازه کیفیت خودروهای داخلی را زیاد کردن می‌دهد

پیروزبخت در آخر تاکید کرد: با توجه به اینکه کیفیت خودروهای داخلی تفاوت محسوسی نسبت به خودروهای خارجی دارد، لزوم بکارگیری استانداردهای جهانی جهت ارتقای کیفیت بیش از پیش احساس می شود.

انتهای پیام/

استانداردهای تازه ماشین اجرایی می شود

واژه های کلیدی: خودروهای وارداتی | خودروهای داخلی | استاندارد | وارداتی | ماشین | خودرو | ایران | استاندارد سازی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو