پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » ابتكار یك پزشك تبریزی در تجویز اجرای موسیقی زنده جهت بیماران خود !

ابتكار یك پزشك تبریزی در تجویز اجرای موسیقی زنده جهت بیماران خود !

 به‌عنوان یک دکتر متخصص با پخش و یا اجرای زنده‎ی موسیقی لایت و ملایم در اتاق عمل نیز موافق هستم. چون  بیهوشی بعضی بیماران نیمه عمیق است و این عمل می‎تواند تأثیر مثبتی داشته باشد.

ابتكار یك پزشك تبریزی در تجویز اجرای موسیقی زنده جهت بیماران خود !

 به عنوان یک دکتر متخصص با پخش و یا اجرای زنده‎ی موسیقی لایت و ملایم در اتاق عمل نیز موافق هستم. چون  بیهوشی بعضی بیماران نیمه عمیق است و این عمل می‎تواند تأثیر مثبتی داشته باشد.

تجویز اجرای موسیقی زنده جهت بیماران

دکتر «عباس افراسیابی»، متخصص قلب و عروق ، با ارائه‎ی توضیحاتی در این باره اظهار کرد: در صورت موافقت سایر بیمارستان‎ها، پخش موسیقی لایت و یا اجرای زنده‎ی موسیقی در بیمارستان‎ها می‎تواند تأثیر چشمگیری در اصلاح حال بیماران داشته باشد.

وی با اشاره به انگیزه‎ی خود از تجویز موسیقی جهت بیماران گفت: بدون شک موسیقی می‎تواند نقش بسیار مهمی در کم کردن استرس و دوره‎ی نقاهت بیماران داشته باشد، از این رو ترویج این فرهنگ می‎تواند گام مثبتی در روحیه‎دهی به بیماران باشد.

این متخصص قلب و عروق افزود: به عنوان یک دکتر متخصص با پخش و یا اجرای زنده‎ی موسیقی لایت و ملایم در اتاق عمل نیز موافق هستم. چون  بیهوشی بعضی بیماران نیمه عمیق است و این عمل می‎تواند تأثیر مثبتی داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: میانگین سن افرادی که در کشور ما با مبتلا شدن به بیماری‎های قلبی و عروقی نیاز به اتاق عمل و جراحی پیدا می‎کنند، حدود ۵۶ سال است و در مقایسه با کشورهای اروپای غربی و آمریکای شمالی حدود ۱۰ سال اختلاف در این میان وجود دارد و این رقم در کشورهای اروپایی ۶۵ سال است.

ابتكار یك پزشك تبریزی در تجویز اجرای موسیقی زنده جهت بیماران خود !

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

واژه های کلیدی: بیمارستان | اجرای زنده | متخصص قلب | مبتلا شدن | بیمارستان | موسیقی | مقایسه | خبر

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو