عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پاس ندادن طارمی به منشا عمدی نبود/ حالا مناسب ترین وقت جهت قهرمانی در آسیاست ، محمدخانی

پاس ندادن طارمی به منشا عمدی نبود/ حالا مناسب ترین وقت جهت قهرمانی در آسیاست ، محمدخانی

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم پیشین پرسپولیس اعتقاد دارد که پاس ندادن طارمی به منشا در بازی با سیاه‌جامگان عمدی نبوده هست.

پاس ندادن طارمی به منشا عمدی نبود/ حالا مناسب ترین وقت جهت قهرمانی در آسیاست ، محمدخانی

وبسایت رسمی برنامه نود –  مهاجم پیشین پرسپولیس اعتقاد دارد که پاس ندادن طارمی به منشا در بازی با سیاه جامگان عمدی نبوده است.

عبارات مهم : سیاه جامگان – پرسپولیس
به گزارش وبسایت نود ، ناصر محمدخانی راجع به تساوی یک – یک پرسپولیس برابر سیاه جامگان، اظهار داشت: پرسپولیس امتیاز خیلی مفتی از دست داد. شاگردان برانکو خیلی راحت می توانستند پیروز میدان شوند، ولی از موقعیت هایشان خوب استفاده نکردند. در هر صورت فکر می کنم پرسپولیس با گرفتن ۱۰ امتیاز با روحیه ای خوب به مصاف الاهلی می رود.

وی افزود: بازیکنان پرسپولیس می توانستند پیروز شوند. آنها باید در آزادی امتیازی از دست ندهند، چون در بازی های برگشت شرایط خیلی سخت تر می شود و باید از بازی در آزادی نهایت استفاده را ببرند. با این اوضاع، پرسپولیس باز هم نتیجه خوبی گرفته است.

مهاجم پیشین پرسپولیس با اشاره به بازی ضعیف بازیکنان این تیم در نیمه دوم دیدار برابر سیاه جامگان، خاطرنشان کرد: احساس می کنم شاگردان برانکو در نیمه دوم سنگین و بی انگیزه بودند یا میل به برد نداشتند. نمی دانم آیا این طور شد، ولی شاید به خاطر بازی مشکل بود که قرار است هفته آینده داشته باشد. شاید هم یک مقدار رعایت خستگی، فیزیک بدنی و ضرب دیدگی ارزش را می کردند.

محمدخانی در مورد پاس ندادن به منشا، گفت: این قضیه درست نیست و هرچقدر هم که به آن دامن بزنیم بدتر می شود. منشا هنوز به آن صورت با بقیه هماهنگ نشده و در ترکیب جا نیفتاده هست. او بازیکن خوبی هست، ولی نیاز به وقت دارد.

وی با اشاره به صحنه ای که در دقیقه ۶۸ اتفاق افتاد و طارمی در موقعیت تک به تک به منشا پاس نداد، یادآور شد: سرِ طارمی در آن صحنه پایین بود. او اگر سرش را بالا می آورد، منشا را می دید. طارمی فکر کرد که اگر خودش بزند توپ گل می شود و به همین خاطر به اطرافش نگاه نکرد. پاس ندادن طارمی به منشا عمدی نبود. اصلاً این کار در شأن پرسپولیس نیست که بازیکنانش بخواهند به یک خارجی پاس ندهند. ذات فوتبال پرسپولیس این است.

«پرسپولیس برابر الاهلی بازی خیلی مشکل دارد»، محمدخانی با بیان این جمله، راجع به دیدار پرسپولیس برابر الاهلی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، به تسنیم گفت: با وجود سخت بودن کار، پرسپولیس از بعد آن برمی آید. الان عالی ترین موقع است که پرسپولیس بتواند قهرمان آسیا شود، چون هم بازیکنان آشنایی کافی را از یکدیگر دارند و هم شرایط معنوی ارزش عالی هست. در این مقطع همه چیز دست پرسپولیس است و امیدوارم قهرمانی آسیا را به دست بیاورد.

 

 

پاس ندادن طارمی به منشا عمدی نبود/ حالا مناسب ترین وقت جهت قهرمانی در آسیاست ، محمدخانی

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: سیاه جامگان | پرسپولیس | استفاده | پرسپولیس | بازیکنان | برانکو | پرسپولیس | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو