آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » جنگنده و امیدوار , ۷۵درصد گل‌های تراکتور در دقایق پایانی

جنگنده و امیدوار , ۷۵درصد گل‌های تراکتور در دقایق پایانی

وبسایت رسمی برنامه نود – فقط دو گل از هشت گل این فصل تراکتورسازی در دقایق نهایی به ثمر نرسیده است. 

جنگنده و امیدوار , 75درصد گل‌های تراکتور در دقایق پایانی

وبسایت رسمی برنامه نود – فقط دو گل از هشت گل این فصل تراکتورسازی در دقایق نهایی به ثمر نرسیده است. 

به گزارش وبسایت نود، تراکتورسازی را باید امیدوارترین تیم لیگ نامید. تیمی که مدت هاست از خرید بازیکن محروم شده است ولی همچنان سرپا مانده. تراکتورسازی در این فصل با یحیی گل محمدی به کمک بازیکنان جوان تیم توانسته هفت امتیاز به دست بیاورد و تا آخر هفته ششم، رتبه اش تک رقمی باشد. توصیه جالب در مورد تراکتورسازی این فصل، جنگندگی بازیکنان تا آخرین لحظه بازی است.

تراکتوسازی در این فصل هشت گل زده که پنج تا از این گل ها از دقیقه ۸۷ تا سوت آخر بازی زده شده است هست. یک گل هم در دقیقه ۷۵ به ثمر رساندند تا شش گل از هشت گل این فصل ارزش در پانزده دقیقه نهایی به ثمر رسیده باشد. تراکتورسازی بعد از تحمل سه شکست در شروع لیگ، با همین گل های لحظات آخری، بردهایش را استارت زد. ابتدا در هفته چهارم و بازی برابر سایپا، محمدرضا آزادی در دقیقه ۷۵ گل اول بازی را به ثمر رساند. در وقت های اضافه همان بازی هم مهدی کیانی تیرخلاص را زد و برد تیمش را شیرین تر کرد.

جنگنده و امیدوار , ۷۵درصد گل‌های تراکتور در دقایق پایانی

در هفته پنجم هم در حالی که بازی این تیم برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با تساوی دنبال می شد، ایرانپوریان در دقیقه ۸۹ گل برتر تیمش را زد. قبل از شروع هفته ششم، تراکتورسازی در جام حذفی به مصاف پدیده رفت. پدیده که به فاصله سه دقیقه مانده تا آخر مسابقه، تیم صعودکننده به مرحله بعد بود، یک باره همه آرزوهایش را برباد رفته دید. تراکتورسازی در دقیقه ۸۷ بازی را به تساوی کشاند و در دقیقه ۹۰ هم گل صعودش به مرحله بعد را زد. در دیدار این هفته لیگ، باز هم گل دقایق پایانی، تراکتورسازی را از شکست نجات داد. فرزاد حاتمی در دقیقه ۹۲ گل تساوی بازی را به سیاه جامگان زد تا نخستین تساوی این فصل تراکتور هم به لطف جنگندگی شاگردان یحیی گل محمدی به ثبت برسد. تیمی که هر چقدر هم ضربه بخورد، تا آخرین لحظه می جنگند و امید آن ها را زنده نگه داشته است. 

 

۱۴۰۰۱

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | تراکتور | گل محمدی | بازیکنان | ایران | آخرین | داخلی | اختصاصی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو