انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » جریمه ۱۵ درصدی بازیکنان به خاطر باخت به ذوب‌آهن ، حمایت استقلال خوزستان از ویسی

جریمه ۱۵ درصدی بازیکنان به خاطر باخت به ذوب‌آهن ، حمایت استقلال خوزستان از ویسی

جانشین رییس هیات‌مدیره کلوب استقلال خوزستان با تاکید بر این که محکم از ویسی دفاع می‌کند تا نتیجه خوبی بگیرد، گفت: او مربی بزرگی است و باید تمام

جریمه ۱۵ درصدی بازیکنان به خاطر باخت به ذوب‌آهن ، حمایت استقلال خوزستان از ویسی

وبسایت رسمی برنامه نود – جانشین رییس هیات مدیره کلوب استقلال خوزستان با تاکید بر این که محکم از ویسی دفاع می کند تا نتیجه خوبی بگیرد، گفت: او مربی بزرگی است و باید تمام تمرکز و تلاشش در مستطیل سبز باشد و نباید درگیر سایر حواشی شود.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، ابراهیم قنبری راجع به جلسه دیروز (شنبه) اعضای هیات مدیره اطراف پرسشها تیم استقلال خوزستان و همچنین بررسی شکست برابر ذوب آهن، اظهارکرد: دیروز با درخواست همایون یوسفی، نماینده مردم اهواز در مجلس، جلسه ای اطراف بحث هیات مدیره کلوب و همچنین باخت برابر ذوب آهن با حضور اعضای هیات مدیره، سرپرست کلوب و خود آقای یوسفی برگزار شد.

جریمه ۱۵ درصدی بازیکنان به خاطر باخت به ذوب‌آهن ، حمایت استقلال خوزستان از ویسی

وی بیان کرد: در آخر این جلسه مقرر شد، در جلسه بعدی بحث اسپانسر و پرسشها باشگاه، باتوجه به این که هنوز شرایط ویسی جهت مدیریت کامل تیم فراهم نیست، تعیین وظیفه شود. به هر حال ویسی باید تمرکزش در مستطیل سبز باشد و هیات مدیره کلوب و مدیران استانی نیز باید تلاش کنند که این تیم دغدغه مالی نداشته باشد و گویا ویسی گفته بود که دغدغه اسپانسر دارد، در حالی که قرار نیست اعضای هیات مدیره کلوب باشند و بعد ویسی به دنبال اسپانسر باشد.

عضو هیات مدیره کلوب استقلال خوزستان گفت: ما باید تلاش کنیم با کمک استاندار خوزستان که انصافاً تمام تلاشش حل پرسشها تیم بوده هست، پرسشها موجود را حل کنیم و به آخر برسیم و اسپانسر نیز تعیین وظیفه شود. در حال حاضر هفت تپه نیشکر اسپانسر تیم است و تاکنون نیز نزدیک به ۱.۵ میلیارد تومان به ما پول داده است.

وی در پاسخ به این پرسش که گویا پاداش لیگ قهرمانان آسیا نیز پرداخت شده است هست، اظهارکرد: بله، نزدیک به یک میلیارد و صد میلیون تومان دریافت کردیم و باتوجه به این که از فصل قبل نزدیک به ۷،۸ میلیارد تومان بدهکار هستیم، این مبلغ صرف بخشی از بدهی ها شد، ضمن این که دو سه بازیکن خارجی داشتیم و قبل از این که شکایت می کردند باید پول آن ها را پراخت می کردیم. کادرفنی تیم نیز هنوز پولی دریافت نکرده است.

قنبری خاطرنشان کرد: در هر صورت این ها توجیهی جهت باخت در شهر خودمان نمی شود. ما تنها تیمی بودیم که پیش از شروع فصل به بعضی بازیکنان، ۱۵ تا ۲۰ درصد پول پرداخت کردیم. ان شاءالله بعد از تعیین وظیفه بحث مدیریت و اسپانسر کلوب حتما جلسه ای خواهیم داشت و کار باید تقسیم شود و مشخص شود من که عضو هیات مدیره هستم، کارایی من چقدر است و باید چه کاری انجام دهم. همچنین باید مشخص شود که ما از ویسی چه می خواهیم و چه اختیاراتی به او داده ایم.

جانشین رییس هیات‌مدیره کلوب استقلال خوزستان با تاکید بر این که محکم از ویسی دفاع می‌کند تا نتیجه خوبی بگیرد، گفت: او مربی بزرگی است و باید تمام

وی بیان کرد: زمانی که جهت بازی با ذوب آهن به اصفهان رفتیم، ۶۰ میلیون تومان هزینه کردیم و این که شش گل دریافت کنیم، خوب نیست. بعد از این شکست نیز ۱۰ تا ۱۵ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان کم کردیم. به هر حال ما در بحث فنی دخالت نمی کنیم و کمیته فنی باید در این زمینه تصمیم گیری کند.

جانشین رییس هیات مدیره کلوب استقلال کلوب خوزستان با تاکید بر این که محکم از ویسی دفاع می کنیم تا نتیجه خوبی بگیرد، گفت: او مربی بزرگی است و باید تمام تمرکز و تلاشش در مستطیل سبز باشد و کار به سایر حواشی نداشته باشد. باید به ویسی وقت داد و او را کمک کرد تا به نتیجه برسد.

وی عنوان کرد: فردا شب (دوشنبه) نیز جلسه ای با استاندار خوزستان اطراف مسائلی که اشاره داشتم، خواهیم داشت. من آینده تیم را روشن می بینم البته به شرطی که همه کمک کنند. باید تمام تلاش مان را انجام دهیم تا تیم آخر خوبی داشته باشد.

قنبری افزود: ان شاءالله استقلال خوزستان از این اوضاع خارج خواهد شد و تمام تلاش مان را می کنیم که با همت مدیران استانی از جمله استاندار خوزستان، تیم را به آخر برسانیم. همچنین آقای شولی در راس مدیریت کلوب می ماند، مگر این که خودش تصمیم دیگری بگیرد ولی نشانه ما حفظ او است.

 

۲۰۵۱

جریمه ۱۵ درصدی بازیکنان به خاطر باخت به ذوب‌آهن ، حمایت استقلال خوزستان از ویسی

واژه های کلیدی: قرارداد بازیکنان | استاندار خوزستان | اسپانسر | استقلال | بازیکنان | مدیریت | دریافت | خوزستان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو