عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » قیمت پیشنهادی فاتح تریم بالا است / طاهری

قیمت پیشنهادی فاتح تریم بالا است / طاهری

عضو کمیته فنی کلوب استقلال گفت: امیدوارم که عالی ترین تصمیم در مورد گزینش سرمربی تازه گرفته شود.

قیمت پیشنهادی فاتح تریم بالا است / طاهری

وبسایت رسمی برنامه نود – عضو کمیته فنی کلوب استقلال گفت: امیدوارم که عالی ترین تصمیم در مورد گزینش سرمربی تازه گرفته شود.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، بیژن طاهری در خصوص روند گزینش سرمربی استقلال گفت: نظر وزارت ورزش و هیئت مدیره استقلال روی گزینه خارجی هست. طبیعتاً هواداران هم انتظار دارند که یک مربی خوب به استقلال بیاید و مطمئناً کلوب نهایت تلاش خودش را به خرج خواهد داد تا یک گزینه مناسب جهت هدایت استقلال گزینش شود.

قیمت پیشنهادی فاتح تریم بالا است / طاهری

وی ادامه داد: اگر مربی ایرانی گزینش شود، طبیعتاً هواداران موضع منفی می گیرند، ولی آنها برابر گزینه خارجی سکوت می کنند. برانکو هم زمانی که به پرسپولیس آمد این تیم در پایین جدول قرار داشت و در نهایت در کارش موفق شد و هواداراران پرسپولیس هم از او حمایت کردند.

عضو کمیته فنی کلوب استقلال در مورد اینکه آیا احتمال دارد استقلال با فاتح تریم به توافق برسد، اظهار داشت: قیمت پیشنهادی این مربی بالاست و از طرفی او به امکانات کلوب و بعضی پرسشها دیگر ایراد گرفته هست. فعلاً چیزی مشخص نیست، ولی شانس حضور او در استقلال بسیار کم هست. طبیعتاً کلوب گزینه های دیگری را مد نظر قرار داده و به زودی سرمربی گزینش خواهد شد.

طاهری در قسمت دیگری از حرف هایش خاطرنشان کرد: امیدوارم در نهایت فردی گزینش شود که حداقل با فوتبال کشور عزیزمان ایران آشنا باشد. مربی خارجی استقلال باید بداند که فوتبال ما بی نظم است و به عنوان مثال اگر در یک مسابقه باران بیاید آب روی زمین چمن باقی می ماند. این خیلی خوب است که مربی استقلال با پرسشها فوتبال کشور عزیزمان ایران آگاه باشد.

وی ادامه داد: باید از وزارت ورزش تقدیر کنم که به فکر کلوب استقلال است تا این تیم هر چه سریعتر شرایط خوبی پیدا کند و امیدوارم مسئولان کلوب هم گزینش خوبی داشته باشند. استقلال نیاز به آرامش دارد و از هواداران هم می خواهم که صبور باشند. آنها مطمئن باشند که استقلال به روزهای خوب خودش برمی گردد.

عضو کمیته فنی کلوب استقلال گفت: امیدوارم که عالی ترین تصمیم در مورد گزینش سرمربی تازه گرفته شود.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: هواداران | استقلال | فوتبال | ایرانی | خارجی | ایران | سرمربی | استقلال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو