ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار سیاسی » اختصاص مبلغ ۳۰ میلیارد ریال به گمرک جهت پرداخت هزینه‌های انبارداری

اختصاص مبلغ ۳۰ میلیارد ریال به گمرک جهت پرداخت هزینه‌های انبارداری

هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، با پیشنهاد آیین‌نامه اجرایی مربوط به هیأت‌های تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی کشور با قوانین موافقت کرد.

اختصاص مبلغ 30 میلیارد ریال به گمرک جهت پرداخت هزینه‌های انبارداری

درجلسه هیات دولت انجام شد؛

اختصاص مبلغ ۳۰ میلیارد ریال به گمرک جهت پرداخت هزینه های انبارداری

هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، با پیشنهاد آیین نامه اجرایی مربوط به هیأت های تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی کشور با قوانین موافقت کرد.

به گزارش بیاکافه به نقل از ایسنا، به موجب آیین نامه مذکور که با نشانه ارتقای سطح کارآمدی هیأت تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی کشور با قوانین و نیز ساماندهی نظارت بر عملکرد این هیأت و به تبع آن شوراهای اسلامی تصویب شد، رؤسای هیأت های تطبیق می توانند به منظور بررسی زیاد و دقیق تر مصوبات شورا، جهت اخذ نظرات مشورتی، از کارشناسان ذیربط بدون داشتن حق رأی جهت حضور در جلسات هیأت های تطبیق دعوت به عمل آورند.

عبارات مهم : دستگاه – مصوبات
همچنین شوراهای اسلامی شهر، روستا، بخش و شهرستان موظفند حداکثر ظرف یک هفته بعد از تشکیل جلسه، نسخه ای از مصوبات خود را به هیأت تطبیق ذیربط، شهرداری، دهیاری یا دستگاه های اجرایی که مصوبه مربوط به آنها باشد، ارسال نمایند.

چنانچه مصوبه شورا با قوانین و مقررات مربوط به هر یک از دستگاه های اجرایی، شهرداری و یا دهیاری مغایر باشد، مسئولین اجرایی ذی ربط می توانند مراتب مغایرت را با ذکر دلایل و مستندات ظرف مهلت مقرر قانونی به هیأت تطبیق ذیربط اعلام نمایند و هیأت تطبیق موظف است طبق ترتیبات قانونی عنوان را مورد بررسی و پیگیری قرار داده و نتیجه را به دستگاه معترض اعلام کند.

اختصاص مبلغ ۳۰ میلیارد ریال به گمرک جهت پرداخت هزینه های انبارداری

دولت به منظور پرداخت مطالبات صاحبان کالا و تجار که کالاهای آنها به ناحق و جهت تعیین وظیفه در انبارهای گمرک باقی مانده و از ترخیص آنها خودداری شده است هست، مبلغ ۳۰ میلیارد ریال به عنوان «پرداخت هزینه های انبارداری» به گمرک جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران اختصاص داد.


منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: دستگاه | مصوبات | قوانین | اسلامی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو