هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » اوپک دوباره پیش‌بینی تقاضا جهت نفت را بالا برد

اوپک دوباره پیش‌بینی تقاضا جهت نفت را بالا برد

اوپک پیش‌بینی تقاضا جهت نفت خام خود در سال ۲۰۱۸ را دوباره زیاد کردن داد و اعلام کرد که توافق کم کردن تولید این شرکت به کمک سایر تولیدکنندگان بازار را از حالت اشباع خارج کرده است.

اوپک دوباره پیش‌بینی تقاضا جهت نفت را بالا برد

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان،به نقل از رویترز، اوپک پیش‌بینی تقاضا جهت نفت خام خود در سال ۲۰۱۸ را دوباره زیاد کردن داد و اعلام کرد که توافق کم کردن تولید این شرکت به کمک سایر تولیدکنندگان باعث شده است است بازار از حالت اشباع خارج شود و اشاره کرد بازار در سال آینده محدودتر خواد بود که این ممکن است منجر به کسری عرضه در سال ۲۰۱۸ شود.

سازمان کشورهای صادرکننده نفت در گزارش ماهیانه خود اعلام کرد بازار در زمستان با کاهش ذخایر سوخت و تقطیرات نفتی و پیش‌بینی آب‌وهوایی سردتر، تقویت خواهد شد و تقاضا جهت تقطیرات نفتی جهت گرمایش بالاتر خواهد رفت.

اوپک اعلام کرد که در سال آینده دنیا روزانه به ۳۳.۰۶ میلیون بشکه از نفت خام این شرکت نیاز خواهد داشت که این نسبت به پیش‌بینی قبلی ۲۳۰ هزار بشکه در روز زیاد کردن یافته است.

این گزارش حاکی از این است در بین مقامات اوپک اعتماد به نفس بیشتری نسبت به این که توافق کم کردن تولید آنها تاثیرگذار بوده هست، درحال شکل‌گیری هست. با این حال اوپک هنوز روی زیاد کردن قیمت‌ها حساب باز نمی‌کند و اعلام کرد که انتظار دارد سال آینده قیمت‌ها بین ۵۰ تا ۵۵ دلار باقی بماند. این درحالی است که امروز قیمت نفت اوپک بالاتر از این میزان و نزدیک به ۵۷ دلار معامله می‌شود.

اوپک دوباره پیش‌بینی تقاضا جهت نفت را بالا برد

اوپک اعلام کرد: با حرکت بازار به سمت فصل زمستان، ذخایر تقطیرات نفتی به شکل قابل توجهی محدود است که این نشان‌دهنده عوض کردن در میزان عرضه‌است که در ۲ سال گذشته بیش از نیاز بازار بوده است.

این بیانیه ادامه داد: اوپک و سایر تولیدکنندگان غیراوپک در کمتر کردن میزان ذخایر نفتی بازار موفق بوده‌اند.

انتهای پیام/

پیش بینی زیاد کردن تقاضا جهت نفت

واژه های کلیدی: فصل زمستان | سال آینده | زمستان | توافق | بازار | اخبار اقتصادی | اوپک | تولید نفت

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو