آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » هر ساعت یک گل! , منشا بهتر از هالک و خربین

هر ساعت یک گل! , منشا بهتر از هالک و خربین

گادوین منشا هنوز در لیگ برتر، نتوانسته کمک چندانی به پرسپولیس بکند ولی در لیگ قهرمانان آسیا، فوق العاده بوده است

هر ساعت یک گل! , منشا بهتر از هالک و خربین

وبسایت رسمی برنامه نود – گادوین منشا هنوز در لیگ برتر، نتوانسته کمک چندانی به پرسپولیس بکند ولی در لیگ قهرمانان آسیا، فوق العاده بوده است.

به گزارش وبسایت نود، دو گل منشا به الاهلی، پرسپولیس را به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برساند ولی دو گلی که به الهلال زد، نتوانست تیمش را فینالیست کند. منشا در مجموع، ۲۳۱ دقیقه در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته و توانسته ۴ گل بزند. یعنی جهت هر گل، او کمتر از ۵۸ دقیقه وقت نیاز داشته است.

آمار گلزنی منشا نسبت به دقایق بازی، از مهدی طارمی عالی ترین گلزن پرسپولیس در این مسابقه های و حتی هالک و خربین، آقای گل های فعلی لیگ قهرمانان هم بهتر هست. هالک جهت هر گل به ۹۳، خربین به ۹۸، طارمی به ۱۲۵، گولارت به ۱۳۰، آلن به ۱۲۰ و عمر عبدالرحمن به ۱۲۸ دقیقه وقت نیاز داشتند. آماری که همگی، فاصله زیادی با آمار ۵۸ دقیقه منشا جهت هر گل دارد.

هر ساعت یک گل! , منشا بهتر از هالک و خربین

با این وجود، منشا این فصل به پرسپولیس اضافه شد و فقط ۴ بازی وقت بازی در لیگ قهرمانان آسیا را پیدا کرد و تیمش هم به فینال نرسید تا بتواند مدعی آقای گلی باشد. فصل بعد لیگ قهرمانان که منشا از مسابقه اول می تواند در ترکیب پرسپولیس به میدان برود، جهت او و تیمش متفاوت خواهد بود. شاید ماموریت ناتمام آقای گلی آسیا با طارمی، با منشا به آخر برسد.

 

۲۲۳۳۰

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | مهدی طارمی | پرسپولیس | قهرمانان | مسابقه | پرسپولیس | داخلی | اختصاصی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو