سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کارت بازی من را گرو نگه داشته اند! / گفت و گو با بازیکن بلاتکلیف نفت تهران

کارت بازی من را گرو نگه داشته اند! / گفت و گو با بازیکن بلاتکلیف نفت تهران

از عوض کردن چند باره سرمربی گرفته تا دستگیری مالک و آزاد شدنش به قید وثیقه ودستکاری در قرار داد بازیکنان و هر اتفاقی که فکرش را بکنید.

کارت بازی من را گرو نگه داشته اند! / گفت و گو با بازیکن بلاتکلیف نفت تهران

وب سایت رسمی برنامه نود- این روزها کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران توانسته بار انواع و اقسام حاشیه ها را به دوش بکشد.

به گزارش سایت نود، از عوض کردن چند باره سرمربی گرفته تا دستگیری مالک و آزاد شدنش به قید وثیقه ودستکاری در قرار داد بازیکنان و هر اتفاقی که فکرش را بکنید.

در این میان و با عوض کردن کادر فنی بین بازیکنان دودستگی به وجود آمد و گروهی که با علی کریمی توافق کرده بودند مورد غضب حمید درخشان قرارگرفتند و تصویر همین اتفاق هم چندی بعد با حضور دوباره کریمی رخ داد و گروهی از بازیکنان از تیم کنار گذاشته شدند.

کارت بازی من را گرو نگه داشته اند! / گفت و گو با بازیکن بلاتکلیف نفت تهران

 به نظر می رسید مالک تازه می تواند آرامش را به اردوی تیم بازگرداند ولی اعمال او باعث کنار رفتن کریمی شد و دوباره درخشان سکان هدایت نفتی های پایتخت را بر عهده گرفت. در همین گیر و دارچند بازیکن خاص مورد غضب تیم و کادر فنی قرار گرفتند. آرش شهامتی بازیکن ۲۱ ساله نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران که از وقت هدایت علی دایی به نفت ملحق شد این روزها در ۲۱ سالگی بدترین روزهای زندگی حرفه ای اش را پشت سر می گذارد و به علت آنچه که نامش مصاحبه بر علیه کلوب عنوان شده است از تیم کنار گذاشته شده است است و کارت بازی اش را گرو نگه داشته اند. راجع به اوضاع مبهم شهامتی با او هم کلام شدیم. بازیکنی که شاید در آینده نزدیک گروه دیگری هم به اوضاع او دچار شوند.

 

دقیقا مشکلت با کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران از کجا شروع شد؟

بعد از بازی سوپر کاپ با پرسپولیس به علت بی اعتنایی و پرسشها متعدد مالی نفت خواستم از این تیم جدا شوم. همان روزها پیشنهاد های بهتری از یک تیم لیگ برتری و چند تیم دسته اولی داشتم. به آقای درخشان گفتم اگر اجازه می دهید من از تیم جدا شوم و برایشان به طور کامل اوضاع مالی ام را توضیح دادم. آقای درخشان به من گفتند که فکر هایم را می کنم و به تو خبر می دهم تا اینکه به بازی با سپید رود رسیدیم همان روز دوباره حرف های قبلی را به ایشان گفتم و تاکید کردم با این اوضاع مالی نمی توانم در خدمتتان باشم. مربی بدنساز تیم به بازیکنان زنگ می زد تا ترکیب ۱۸ نفره را اطلاع دهد ولی با من تماسی گرفته نشد ساعت ۱۰ صبح روز بازی سرپرست تیم از هتل با من تماس گرفت و اعلام کرد آیا حضور نداری؟ اسمت در لیست ۱۸ نفره حضوردارد. من در جواب گفتم: کسی به من زنگ نزده تا در هتل حاضر باشم. من به سرعت خودم را به هتل رساندم. حمید درخشان از دست من عصبانی شد و گفت برو خانه. منم دنبال رضایت نامه ام بودم و دیگر در تمرین حاضر نشدم تا اینکه دوباره علی کریمی سرمربی تیم شد و من هم با حضور مجدد ایشان در تمرینات حاضر شدم. بعد از بازی با سپاهان و رفتن علی کریمی و آمدن حمید درخشان سرپرست تیم با من تماس نگرفت و من را به تمرین دعوت نکرد ولی با بقیه تماس گرفتند. من خودم با آقای منوچهری سرپرست تیم تماس گرفتم و گفتم آیا به من زنگ نزدید؟ در جواب گفتند در لیستی که از سوی حمید درخشان به ما داده شده است بود، حضور نداشتی و اسمی از تو برده نشده هست. من هم به علت شرایط سنی مناسب تقاضای رضایت نامه کردم و خواستم جدا شوم.

از عوض کردن چند باره سرمربی گرفته تا دستگیری مالک و آزاد شدنش به قید وثیقه ودستکاری در قرار داد بازیکنان و هر اتفاقی که فکرش را بکنید.

تنبیه انضباطی تو کار کلوب بود یا نظر حمید درخشان؟

من دقیق نمی دانم ولی همین را می دانم که آقای درخشان اعلام کرده اند رضایت نامه را نمی دهم ولی فعلا سر تمرین نیاید و من نه می توانستم تمرین بروم و نه رضایت نامه ام را بگیرم. دوباره با آقای درخشان حرف زدم ایشان گفتند که تو پشت سر من حرف زدی در حالی که اصلا چنین اتفاقی نیفتاده هست. من همین جا می گویم اگر این ماجرا را ثابت کردند من حرفی ندارم و کوچکترین اعتراضی به نحوه برخوردشان نمی کنم و دستش را می بوسم.  من فقط ۲۱ سال دارم اگر هم اشتباهی از سمت من رخ داده ،می خواستم حمید درخشان در حقم پدری کند  نه اینکه این طور مرا محو کند. نمی دانم آیا کارت بازی من را گرو نگه داشته اند. می خواهند فوتبال من را نابود کنند؟ آیا باید فوتبال من نابود شود؟

 

درخشان که در مصاحبه هایش بعد از روی کار آمدن گفت با هیچ کس مشکلی ندارم. . .

دقیقا حرف خود آقای درخشان هست. کسی نیست بپرسد حالا که شما با هیچ بازیکنی  مسئله نداری بعد آیا من بیرون نشسته ام و حق حضور در تمرینات را ندارم؟ من الان جوانم و پر انگیزه، آیا من را از بین بردن می کنید؟ گناه من چیست؟ من در پایتخت کشور عزیزمان ایران غریبم و حتی در خوابگاه تیم می مانم. این به دور از انصاف است که کارت بازی من را گرو نگه داشته اند.

مدیریت تیم در قبال این عنوان چه واکنشی داشت؟

کارت بازی من را گرو نگه داشته اند! / گفت و گو با بازیکن بلاتکلیف نفت تهران

پیش آقای جهانیان مالک تازه کلوب رفتیم. مالک تازه گفت دو روز بعد بیا با هم یک دسته گل و شیرینی می گیریم و سر تمرین می رویم و مسئله را حل می کنیم. من دو روز بعد رفتم دفتر مالک تازه که به من گفتند به خاطر یک  سفر کاری به خارج از کشور رفته است و از آن روز تا الان من بلاتکلیف هستم در حالی که هم حمید درخشان و هم حمید منوچهری سرپرست تیم در مصاحبه هایشان گفته اند که کسی را بیرون نگذاشته ایم. آیا راستش را نمی گویند؟ حتما من وجود ندارم و آدم نیستم! این نحوه برخورد حق من نیست. من از اردبیل آمده ام و دور از خانواده مانده ام تا بتوانم رشد کنم و جهت آینده ام بجنگم و پیشرفت کنم. جو را طوری ساخته اند که نه راه بعد دارم نه راه پیش و درمانده شده است ام. لااقل کارت بازی من را بدهند که به یک تیم دیگر بروم. لیگ برتری و دسته اول و دسته دومش مهم نیست. من می خواهم بازی کنم و نمی دانم باید چه کاری انجام دهم.

 

گفت و گو از سالار علیخواه

واژه های کلیدی: علی کریمی | بازیکنان | بازیکن | ایران | داخلی | اختصاصی | نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران | خاص

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو