هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بررسی ممانعت از ورود دوربین ها به ورزشگاهها ، مصوبات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

بررسی ممانعت از ورود دوربین ها به ورزشگاهها ، مصوبات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بعدازظهر امروز در دفتر مدیر فدراسیون برگزار شد.

بررسی ممانعت از ورود دوربین ها به ورزشگاهها ، مصوبات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

وبسایت رسمی برنامه نود – نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بعدازظهر امروز در دفتر مدیر فدراسیون برگزار شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فدراسیون فوتبال، جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بعدازظهر امروز با حضور مهدی تاج، محمدرضا ساکت، عبدالکاظم طالقانی، لیلا صوفی زاده، حیدر بهاروند، فریدون اصفهانیان، هدایت ممبینی و محمود شیعی برگزار شد.

در ابتدای این نشست مهدی تاج، مدیر فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر و تقدیر از ، کمک وزارت ورزش و جوانان، پشتکار، بردباری و تلاشهای بی دریغ اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، همراهی، پایداری و فعالیتهای سازنده باشگاهها و حمایتهای هیاتهای فوتبال استانها و رسانه ها به جهت تلاش شبانه روزی در جهت موفقیتهای فدراسیون فوتبال، گفت: بدون شک حمایتهای مستمر مجموعه فوتبال باعث شد تا ۵ افزایش به جام جهانی داشته باشیم و عنوان تنها فوتبال ۵ ستاره را کسب کنیم. 

بررسی ممانعت از ورود دوربین ها به ورزشگاهها ، مصوبات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

وی در ادامه بیان کرد: همچنین رکوردی که تیم ملی فوتبال بدون گل و قبل از دو بازی نهایی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کسب و در نهایت افزایش کرد، حضور تیم های ملی فوتبال ساحلی و فوتسال در مسابقه های جام جهانی باهاما و کلمبیا و کسب عنوان سوم دنیا جهت نخستین بار، حضور تیم  ملی فوتبال نوجوانان در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۷ هند جهت نخستین بار، نشان از تلاشهای شبانه روزی و مستمر  تمامی  اعضای خانواده مسئولین فوتبال هست. امیدوارم که این حمایتها در جهت روشد و پیشرفت فوتبال ادامه دار باشد.

*در ادامه جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، بحث افزایش و سقوط تیم ها به لیگ برتر و دسته اول و نامه ای که به وسیله شرکت لیگ برتر تهیه شده است بود، مطرح و در نهایت مقرر شد تا طبق مصوبه قبلی این شرکت کارها مورد نیاز را انجام دهد. بر همین اساس طبق مصوبه قبلی ۲ تیم به لیگ برتر افزایش و دو تیم به لیگ دسته اول سقوط می کنند.

*از دیگر مصوبات هیات رئیسه تدوین شرح مقررات انضباطی به وسیله کمیته تدوین و مقررات بود که بعد از تهیه در اختیار هیات رئیسه جهت تصویب قرار خواهد گرفت و در مجمع فدراسیون فوتبال مطرح خواهد شد.

*بنا به پیشنهاد محمدرضا ساکت، دبیر کل فدراسیون فوتبال، با تشکیل مجمع عمومی عادی فدراسیون فوتبال در تاریخ ۲۹ آذرماه سال ۹۶ موافقت شد. بر همین اساس گزارش عملکرد سالیانه فدراسیون، گزارش عملکرد مالی در سال ۹۶-۹۵، گزارش حسابرس مستقل  و بازرس قانونی در سال مالی ۹۶-۹۵ منتهی به ۳۱/۴/۹۶، صورتهای مالی سال ۹۶-۹۵، برنامه بودجه سال ۹۷-۹۶، مقررات انضباطی و برگزاری انتخابات جهت پست عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مجمع عمومی عادی فدراسیون، در دستور اعضای مجمع قرار خواهد گرفت.

نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بعدازظهر امروز در دفتر مدیر فدراسیون برگزار شد.

*با توجه به نامه باشگاهها و شرکت لیگ و درخواست احقاق حقوق باشگاهها و فوتبال کشور در خصوص حق پخش تلویزیونی از صدا و سیما پیشنهادی مبنی بر ممانعت از ورود صدا و سیما در بخش تولید محتوا مطرح شد که اعضای هیات رئیسه فدراسیون  ضمن موافقت کلی به شرکت لیگ و کمیته بازاریابی اعلام کرد ظرف مهلت یک هفته و قبل از برگزاری “دربی” در این ارتباط تعیین وظیفه کنند.

* دستورالعمل استفاده از نام، علامت، لگو و برند باشگاهها و تغییرات مربوط به آنها مورد تصویب اعضای هیات رئیسه قرار گرفت.

* با تائید اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، مقرر شد تا کمیته موقت فوتبال مجازی تشکیل شود.

*از دیگر مصوبات هیات رئیسه گزینش دکتر بیژن ذوالفقار نسب و جلال چراغپور به عضویت کمیته آموزش بود.

*عبدالکاظم طالقانی با تایید اعضای هیات رئیسه به عنوان مدیر کمیته استانها گزینش شد.

 

بررسی ممانعت از ورود دوربین ها به ورزشگاهها ، مصوبات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

 

 

۲۰۸۱

واژه های کلیدی: فدراسیون فوتبال | جام جهانی | فوتبال | مصوبات | افزایش | داخلی | اختصاصی | فدراسیون فوتبال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو