قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ‌ می‌دانستم بعد از ۲ برد، دچار غرور می‌شویم/ با ۴ بازیکن خوب مذاکره کرده‌ایم ، کمالوند

‌ می‌دانستم بعد از ۲ برد، دچار غرور می‌شویم/ با ۴ بازیکن خوب مذاکره کرده‌ایم ، کمالوند

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: می‌دانستم بعد از ۲ برد، دچار غرور می‌شویم.

‌ می‌دانستم بعد از 2 برد، دچار غرور می‌شویم/ با 4 بازیکن خوب مذاکره کرده‌ایم ، کمالوند

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: می دانستم بعد از ۲ برد، دچار غرور می شویم.

عبارات مهم : پرسپولیس – بازیکنان
به گزارش وبسایت نود ، فراز کمالوند بعد از پیروزی برابر داماش گیلان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی و حضور در جمع ۸ تیم برتر این مسابقه ها گفت: خدا را شکر که این مرحله سخت را پشت سر گذاشتیم. قابل آینده نگری هم بود و می دانستم بعد از ۲ پیروزی پیاپی دچار غرور می شویم. رسما هفته گذشته به دفعات به بازیکنان توصیه کردم بازی را شوخی نگیرند.

وی ادامه داد: به من توصیه کرده بودند که در بعضی مسابقه های از بازیکنان جوان استفاده کنم، ولی تجربه بازیکنانی مانند شیمبا و کرار گره گشاه هست. به هر حال امروز لطف خدا مشمول بر حال ما شد و با پیروزی از این مرحله عبور کردیم، ولی آرزو می کنم که دیگر با چنین تیم هایی بازی نکنیم؛ بازی با استقلال و پرسپولیس به مراتب راحت تر است.

سرمربی صنعت نفت گفت: بازیکنان ما در نیمه اول مانند رستم وسط زمین ایستاده بودند، ولی داماش فوق العاده با انگیزه بازی کرد و انرژی ۲ بازی را در زمین در این دیدار گذاشتند. حتی ممکن بود در ضربات پنالتی هر اتفاقی رخ دهد.

کمالوند افزود: امروز اگر بازیکنان ما با غرور وارد زمین شدند به خاطر پیروزی های پیاپی گذشته بود البته اگر هواداران مانند نیمه دوم در نیمه اول پشت تیم بودند و طوفانی که در در نیمه دوم به راه انداختند، در همان نیمه اول کار را تمام می کردیم، ولی خوشحالم که به سومین برد متوالی دست پیدا کردیم و به جمع هشت تیم برتر جام حذفی رسیدیم.

وی راجع به داوری مسابقه گفت: بازی را بردیم و در روزی که پیروز شده است ایم می خواهم این عنوان را بگویم؛ روی شیمبا پنالتی شد، از طرفی توپی هم که وارد دروازه ما شد از خط عبور نکرده بود چون تمام توپ باید از خط عبور کند. در آخر به داوران خسته نباشید گفتم و این عنوان را به آنها تأکید کردم که ممکن بود به خاطر همین غلط های آینده عوض شود و در پنالتی ما بازنده باشیم. شاید مردم امروز فهمیده باشند که تعدادی از بازیکنان ما خوب نبودند. نمی توان هیچ حریفی  را در جام حذفی دست کم گرفت؛ سال گذشته قشقایی پرسپولیس را در جام حذفی از بین بردن کرده بود و به فرزند ها گفته بودم اگر می خواهیم پیروز باشیم نباید حریف را دست کم بگیریم.

کمالوند با انتقاد از وقت کشی بازیکنان داماش گفت: فکر کنم ۱۲بار برانکارد به داخل زمین آمد؛ فوتبال حرفه ای دنیا این را نمی پسندد، ولی باید به آنها حق بدهیم. از امروز در بازی دادن به بعضی بازیکنان دقت بیشتری می کنم. روزی که به آبادان آمدم گفتم تعدادی بازیکن با خودم آورده ام، بازیکنانی که متخصص دیدارهای بزرگ هستند مانند امروز. بازیکنانی مانند کرار و شیمبا گره گشاه هستند؛ هنگامی که تیمی می خواهد بالای جدول باشد نه تنها یکی دو بازیکن بزرگ بلکه یک تیم از این بازیکنان را می خواهد. با چهار، پنج بازیکن خوب مذاکره کرده ایم که امیدوارم در نیم فصل بتوانیم سه نفر از آنها را جذب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: خدا را شکر که به مرحله بعد رفتیم، ولی بازی با سپاهان در اصفهان به مراتب جهت ما ساده تر بود. امیدوارم بازیکنان از این مسابقه درس عبرت گرفته باشند و بدانند هیچ تیمی از پیش بازنده نیست.

 

 

‌ می‌دانستم بعد از ۲ برد، دچار غرور می‌شویم/ با ۴ بازیکن خوب مذاکره کرده‌ایم ، کمالوند

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: پرسپولیس | بازیکنان | پیروزی | مسابقه | بازیکن | آبادان | داخلی | صنعت نفت آبادان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو