هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » تعرفه اینترنت جهت زوار اربعین کم کردن می‌یابد

تعرفه اینترنت جهت زوار اربعین کم کردن می‌یابد

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از کم کردن تعرفه اپراتورهای ایرانی به صورت یک طرفه جهت زوار اربعین خبر داد.

تعرفه اینترنت جهت زوار اربعین کم کردن می‌یابد

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ محمدجواد آذری جهرمی در جلسه ستاد اربعین خوزستان گفت: مردم این مناطق محرومیت ها و پرسشها عدیده ای دارند و هنگامی که با این پرسشها به نظام علاقه مندند، حق بیشتری بر گردن ما دارند.

وی تصریح کرد: در ادبیات مذهبی خدمت به زوار امام حسین علیه السلام شرف است و این شرف توفیق مردم استان خوزستان شده است و البته بخشی نیز در حوزه ارتباطات، نصیب ما شده است است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسه در زمینه تامین نیازهای ارتباطی زوار اربعین گفت : از اپراتورهای ایرانی تقدیر خاص دارم؛ آیا که علی رغم بد قولی اپراتورهای عراقی جهت کم کردن تعرفه، اپراتورهای ما به صورت یک طرفه تعرفه های خود را کم کردن دادند و بسته های مناسبی را در این زمینه طراحی کردند.

تعرفه اینترنت جهت زوار اربعین کم کردن می‌یابد

وی با اشاره به اینکه زیر ساخت‌های فناوری در منطقه آزاد اروند به خوبی راه اندازی شده است هست، گفت : فرآیند شروع کسب و کار در این منطقه شکل گرفته است و می‌توان الگوی پیاده شده است را جهت سایر مناطق آزاد هم مطرح کرد.

آذری جهرمی تاکید کرد: مردم شمال خوزستان علی رغم همه توسعه های انجام شده، هنوز ازحوزه ارتباطات گله دارند و مخابرات استان باید هر چه سریعتر پرسشها ارتباطی این استان را پیگیری کند.

وی با بیان اینکه از شبکه تلفن همراه، نارضایتی هایی اعلام شده است هست، اظهارداشت: استان خوزستان از لحاظ شاخص های ارتباطی از رتبه ۱۶ به ۱۱ رسیده و رشد داشته است ولی هنوز جای رشد بیشتری دارد و باید سرمایه گذاری بیشتری در این منطقه انجام شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راه اندازی خود پرداز در ۷۹ دِه این منطقه، در دو ماه اخیر خبر داد و گفت: پست هم توسعه مناسبی در استان خوزستان داشته است .

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از کم کردن تعرفه اپراتورهای ایرانی به صورت یک طرفه جهت زوار اربعین خبر داد.

وی در ادامه سخنان خود تاکید کرد : باید به شرکت مخابرات جهت سرمایه ‌گذاری در سراسر کشور، کمک کنیم تا بتواند شبکه خود را نوسازی کند.

آذری جهرمی تصریح کرد: مسئله ارتباطی در روستاهای بالای ۲۰ خانوار تا آخر دولت حل می شود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: منطقه آزاد اروند | سرمایه گذاری | وزیر ارتباطات | اطلاعات | فناوری | خوزستان | اربعین | وزیر ارتباطات

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو