تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » به بازیکنانم گفتم برابر سپیدرود فقط یک بار بازی جوانمردانه را رعایت کنید/ شرکت

به بازیکنانم گفتم برابر سپیدرود فقط یک بار بازی جوانمردانه را رعایت کنید/ شرکت

سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم گفت: از شرکت لیگ خواهش می‌کنم قرارداد بازیکنان ما را منتشر کند تا مشخص شود قرارداد‌ها به چه شکل بوده هست.

به بازیکنانم گفتم برابر سپیدرود فقط یک بار بازی جوانمردانه را رعایت کنید/ شرکت

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: از شرکت لیگ خواهش می کنم قرارداد بازیکنان ما را منتشر کند تا مشخص شود قرارداد ها به چه شکل بوده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، مهدی تارتار در مورد اینکه بهارمست، سرپرست سپیدرود گفته او قبل از بازی تیمش با سپیدرود هواداران پارس را جنبش کرده هست، گفت: ما جواب صحبت های مطرح شده است را در زمین مسابقه با عملکرد خوب مان دادیم. خوشبختانه مردم جم آن قدر با فرهنگ هستند که به هیچ تیمی بی احترامی نکنند و تاکنون هم هیچ فردی چه در لیگ برتر و چه لیگ یک نگفته که در جم به او و تیمش بی احترامی شده است است.

وی افزود: اینکه منِ مربی از هواداران تیمم می خواهم به ورزشگاه آمده و جو را جهت حریف جهنم کنند حرف جنبش کننده ای نمی تواند باشد. منظور من از این حرف این بوده که جمی ها مثل بازی های قبل به ورزشگاه آمده و با شور و هیجان خود جو ورزشگاه را جهت تیم میهمان به نوعی جهنم کنند. من این حرف را هر لحظه به هواداران تیمم می زنم و از این به بعد هم خواهم زد.

به بازیکنانم گفتم برابر سپیدرود فقط یک بار بازی جوانمردانه را رعایت کنید/ شرکت

تارتار در ارتباط با پرسشها مطرح شده است در رابطه با پولدار بودن کلوب پارس جنوبی جم یادآور شد: از شرکت لیگ خواهش می کنم قرارداد بازیکنان را همانند دو فصل پیش منتشر کند تا مشخص شود قرارداد ها به چه شکل بوده و کادر مدیریتی ما چقدر خوب کارش را انجام داده هست. به جرأت می گویم تیم ما جزو تیم هایی است که کمترین رقم قرارداد را با بازیکنان داشته. گران ترین بازیکنان ما ۷۰۰ میلیون گرفته اند که تعدادشان چهار نفر هست. این رقم کمترین دستمزد بازیکنان تیم های مدعی هست. این یعنی اینکه ما اصلاً تیم پرهزینه ای نیستیم و اگر در حال حاضر در این جایگاه جدول قرار داریم به خاطر شایستگی فنی و عملکرد خوب کل مجموعه پارس هست. ضمن اینکه بازیکنان ما هم مثل خیلی از تیم ها تا الان ۳۰ درصد قراردادشان را دریافت کرده اند و هنوز یک ریال هم بابت نتیجه های بسیار خوب در لیگ از کلوب دریافتی نداشته اند.

سرمربی صدرنشین لیگ در ارتباط نحوه میزبانی تیمش از تیم های لیگ برتری خاطرنشان کرد: در هر بازی تلاش می کنیم عالی ترین مهمانسرای شهر جم را در اختیار تیم میهمان قرار دهیم، اتفاقی که در مورد تیم سپیدرود هم رخ داد. حتی خودمان شب قبل از بازی به هتل نمی رویم تا عالی ترین مهمانسرا در اختیار تیم میهمان قرار بگیرد. آن قدر به بازیکنان تیمم اعتماد دارم که نگرانی بابت به اردو نرفتن تیمم نداشته باشم. اگر کادرفنی بخواهد مدیریت کلوب برگزاری اردوی شب قبل از مسابقه را جهت تیم فراهم خواهد کرد و به همان دلیلی که گفتم این خواسته را مطرح نمی کنیم.

وی با اشاره به وقت مربیگری اش در سپیدرود تصریح کرد: مردم با فرهنگ و با معرفت رشت خاطرشان است زمانی که من سرمربی داماش بودم این تیم چه اوضاع مالی داشت. در آن مقطع در نیم فصل دوم که به تیم داماش آمدم مالک این کلوب یک ریال پرداختی هم به بازیکنان نداشت، ولی با همت و تلاش بازیکنان و حمایت خوب هواداران توانستیم عالی ترین رتبه تاریخ این کلوب را در لیگ برتر کسب کرده و هفتم جدول شویم. بنابراین سابقه افراد مشخص است و جهت نتیجه گرفتن تیمم نیازی به این ندارم که هواداران تیم خود را جنبش کنم.

تارتار عنوان کرد: وقت این جوسازی ها و بهانه جویی ها تمام شده است هست. خوشبختانه هواداران فوتبال هم واقعیت ها را می دانند و افراد را براساس سابقه ارزش می شناسند. در بازی با سپیدرود همه دیدند که بازی کاملاً به سود ما یکطرفه بود و نتیجه آن می توانست به مراتب بهتر از این هم به سود تیم مان باشد. بهتر است جای این جوسازی ها کمی هم صحبت فنی در مورد بازی شود.

سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم گفت: از شرکت لیگ خواهش می‌کنم قرارداد بازیکنان ما را منتشر کند تا مشخص شود قرارداد‌ها به چه شکل بوده هست.

سرمربی پارس جنوبی جم در مورد اینکه عنوان شده است است او به بازیکنان خود اعلام کرده هرگز بازی جوانمردانه را رعایت نکنند، به تسنیم گفت: نه تنها من، بلکه اهالی فوتبال سابقه سپیدرود را می دانند. در بازی این تیم با سپاهان همه دیدند که آنها چطور وقت کشی می کردند و حتی دروازه بان سپیدرود هم گفت از روی نیمکت به وی می گفتند خودش را به زمین بیندازد تا وقت بازی را بکشد. بر همین اساس من هم به شاگردانم گفتم در این بازی فقط حق دارید یک بار فیرپلی را رعایت کنید و هر وقت احساس کردید حریف رو به وقت کشی آورد توپ را به هیچ وجه بیرون نزنید که در این صورت با آن بازیکن برخورد خواهد شد. با توجه به اینکه بازی یک – یک بود حریف رو به وقت کشی آورد و بازیکن ما هم به درستی توپ را بیرون نزد.

تارتار در آخر راجع به دیدارش با کی روش در محل تمرین تیم ملی اظهار داشت: ناراحتی از سرمربی تیم ملی نداشتم و از او ممنونم که برخورد گرمی با من داشت. کی روش به بازیکنان پارس نگاه مثبتی دارد و در صورت صلاحدید به تیم ملی دعوت خواهند شد.

 

۱۰۰۴

 

واژه های کلیدی: قرارداد بازیکنان | سرمربی تیم ملی | سرمربی تیم | هواداران | ورزشگاه | بازیکنان | مسابقه | فوتبال | بازیکن | ارتباط | قرارداد

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو