ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دوست دارم لژیونر شوم / قلی‌زاده

دوست دارم لژیونر شوم / قلی‌زاده

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: من دوست دارم لژیونر شوم امیدوارم تا آخر با همین انگیزه بجنگم و به تیم ملی دعوت شوم.

دوست دارم لژیونر شوم / قلی‌زاده

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: من دوست دارم لژیونر شوم امیدوارم تا آخر با همین انگیزه بجنگم و به تیم ملی دعوت شوم.

به گزارش وب سایت نود، علی قلی زاده در خصوص خط خوردن از لیست تیم ملی و اینکه چقدر امیدوار است که دوباره به تیم ملی دعوت شود اظهار داشت: جهت من این مهم است که زیر نظر کی روش کار کنم ، همین که دعوت می شوم به تیم ملی برایم خیلی مهم است ولی شرایط بسیار سخت است به خاطر اینکه در پست من بازیکنان خوب و لژیونرهایی حضور دارند که شاید سخت باشد از اینکه در تیم ملی حضور داشته باشم ولی همین که به تیم ملی دعوت شوم برایم بسیار خوب و با انگیزه است و اینکه از تیم ملی خط خوردم برایم مهم نیست و انگیزه ام را از دست نمی دهم و تلاشم را دوچندان می کنم تا بار دیگر به تیم ملی دعوت شوم.

وی در ادامه در خصوص شرایط سایپا و اینکه چقدر بدشانسی را عامل نتیجه های بد این تیم می داند، عنوان کرد: تیم ما بسیار جوان هست، نسبت به سال گذشته جوانان زیادی در اختیار داریم ولی با این حال نتیجه های خیلی خوبی کسب کردیم. در چند بازی از نظر داوری لطمه خوردیم و متأسفانه نتیجه های به ضرر ما شد. در حال حاضر هم مصدومان زیادی داریم که باعث شده است که شرایط ما سخت شود ولی امیدوار هستیم در حال حاضر رتبه خوبی در جدول داریم و اگر مصدومان ما به تیم برگردند مطمئناً شرایطمان بهتر می شود، ما باید اینقدر خوب کار کنیم که بحث داوری جهت ما مهم نباشد، انشاالله در آخر فصل رتبه خوبی را کسب می کنیم.

دوست دارم لژیونر شوم / قلی‌زاده

مهاجم تیم فوتبال سایپا در ادامه در خصوص اینکه آیا امیدوار است لژیونر شود یا خیر؟ اظهارداشت: من دوست دارم لژیونر شوم و فوتبالم را در ادامه در خارج از کشور دنبال کنم، اگر تا آخر با همین قدرت کار کنم و به تیم ملی دعوت شوم امیدوار هستم که در اروپا بازی کنم، مطمئناً هنگامی که لژیونر شوم راه جهت رفتن به تیم ملی هموارتر می شود ولی خوشبختانه آقای کی روش نشان دادند که اگر در کشور عزیزمان ایران هم خوب بازی کنی به تیم ملی دعوت می شوید و خداراشکر ما را به تیم ملی دعوت کرد، ولی خیلی امیدوار هستم که لژیونر شوم و مطمئناً به فکر این کار هستم.

وی در ادامه اظهارداشت: من ۲ سال پیش از کشور هلند پیشنهادی داشتم ولی متأسفانه مصدوم شدم و نتوانستم به کشور هلند بروم و بازی کنم ولی برایم تفاوت نمی کند هرکجایی از اروپا پیشنهاد داشته باشم حتماً فکر می کنم و اگر مناسب باشد بازی می کنم، جهت من مهم این است که پیشرفت کنم، ولی دوست ندارم در لیگ قطر یا امارات به خاطر پول بازی کنم، در کشور عزیزمان ایران هم می شود پول درآورد، پول برایم مهم نیست، به دنبال پیشرفت کردن هستم.

قلی زاده در خصوص کار کردن با کی روش و اینکه چقدر از لحاظ فکری بازیکن حرفه ای می شود نیز اظهارداشت: هر موقع که به تیم ملی دعوت می شوم و در اردو حضور دارم اعتماد به نفسم بالا می رود و جهت خودم خیلی این اتفاق را خوب می دانم. هر بازیکنی آرزو دارد که زیر نظر کی روش و مربی بزرگی کار کند. هنگامی که در حالت عادی از لحاظ شرایط بدنی و معنوی ۵۰ درصد باشم هنگامی که به اردوی تیم ملی می روم و بر می گردم اعتماد به نفس و انگیزه ام به ۸۰ درصد می رسد و من از این بابت خیلی خوشحالم.

قلی زاده در آخر در خصوص بازی برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز اظهارداشت: بازی بسیار مشکل خواهد بود، ما به این ۳ امتیاز نیاز داریم تا بتوانیم شرایطمان را در جدول بهتر کنیم آیا که چند بازی است که خوب نتیجه نمی گیریم، درست است که نفت شرایط مشکل را از لحاظ مالی دارد ولی مطمئناً بازی مشکل خواهد بود، باید با تمام انگیزه به میدان برویم تا بتوانیم ۳ امتیاز را کسب کنیم، امیدوارم که از این بازی با پیروزی خارج شویم.

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: من دوست دارم لژیونر شوم امیدوارم تا آخر با همین انگیزه بجنگم و به تیم ملی دعوت شوم.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: اعتماد به نفس | از اینکه در | ایران | انگیزه | کشور عزیزمان ایران | داخلی | سایپا |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو