انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مسئله تحصیل فرزندم برطرف شود در سپیدرود می‌مانم / کعبی

مسئله تحصیل فرزندم برطرف شود در سپیدرود می‌مانم / کعبی

وبسایت رسمی برنامه نود – کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد که اگر مسئله تحصیل فرزندش برطرف شود، در این تیم می‌ماند.

مسئله تحصیل فرزندم برطرف شود در سپیدرود می‌مانم / کعبی

وبسایت رسمی برنامه نود –  کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد که اگر مسئله تحصیل فرزندش برطرف شود، در این تیم می ماند.

عبارات مهم : فوتبال – جدایی
به گزارش وبسایت نود ، حسین کعبی راجع به مصاحبه چند روز قبلش که گفته بود به طور قطع از سپیدرود جدا خواهد شد، گفت: من در این زمینه تصمیم نهایی را گرفته ام  و دوست ندارم با آبروی خودم یا سپیدرود بازی کنم. اهل دروغ هم نیستم و این حرف را زدم تا دست نظرمحمدی را جهت جذب بازیکن باز بگذارم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قصد جدایی دارد، اظهار داشت: من مشکلی در سپیدرود و زندگی در شهر رشت ندارم و علت جدایی ام فقط دوری از پسرم بردیاست. من چند روز در پایتخت کشور عزیزمان ایران کنار پسرم بودم و خیلی ناراحت شدم که از او دور هستم. در واقع بابت این دوری احساس خطر کردم و تصمیم گرفتم که در کنار پسرم باشم.

مدافع – هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت همچنین یادآور شد: من قبلاً گفتم که با پیراهن سپیدرود با فوتبال خداحافظی خواهم کرد و حالا هم همین حرف را می زنم. من هیج مشکلی ندارم و هر لحظه از دوستی مردم رشت و هواداران سپیدرود تقدیر کرده ام. آنها دوست ندارند که من از این تیم جدا شوم و من هم به همین علت دنبال یک راهکار هستم.

کعبی تصریح کرد: در حال حاضر پسرم در پایتخت کشور عزیزمان ایران درس می خواند که باید ببینم آیا شرایط جهت انتقال مدرسه او به رشت فراهم خواهد شد یا خیر. اگر مسئله تحصیل فرزندم حل شود در سپیدرود می مانم در غیر این صورت تصمیم به جدایی خواهم گرفت. البته این تصمیم سخت است و من باز هم تأکید می کنم که هیچ مشکلی در سپیدرود ندارم.

 

 

مسئله تحصیل فرزندم برطرف شود در سپیدرود می‌مانم / کعبی

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: فوتبال | جدایی | ایران | داخلی | حسین کعبی | سپیدرود رشت |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو