خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » آغاز پرداخت وام قرض‌الحسنه به ایثارگران زلزله‌زده کرمانشاه

آغاز پرداخت وام قرض‌الحسنه به ایثارگران زلزله‌زده کرمانشاه

با اعزام تیم‌های صندوق قرض‌الحسنه شاهد به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه، پرداخت تسهیلات جهت تعمیر و بازسازی منازل ایثارگران زلزله‌زده عضو این صندوق شروع شد.

آغاز پرداخت وام قرض‌الحسنه به ایثارگران زلزله‌زده کرمانشاه

با اعزام تیم های صندوق قرض الحسنه شاهد به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، پرداخت تسهیلات جهت تعمیر و بازسازی منازل ایثارگران زلزله زده عضو این صندوق شروع شد.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد روز شنبه ۲۵ آذرماه با اعلام این خبر گفت: بعد از سفر نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان کرمانشاه و تأکید ایشان بر کمک رسانی به ایثارگران زلزله زده، ۴ گروه از طرف صندوق قرض الحسنه شاهد به مناطق زلزله زده اعزام شدند.

عبارات مهم : برنامه ریزی – استان کرمان
افشین سفاهن افزود: بر اساس مصوبه هیئت مدیره صندوق، مقرر شد به هر ایثارگر مبلغ ۵۰ میلیون ریال در قالب تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد صفر ارائه گردد که آینده نگری می شود بیش از ۳۰۰۰ هزار نفر از ایثارگران عضو صندوق از این تسهیلات بهره مند شوند.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با اشاره به استقرار تیم های اعزامی صندوق قرض الحسنه شاهد در شهرستانهای سرپل ذهاب، قصرشیرین، ثلاث باباجانی، دالاهو و گیلانغرب، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده است نمایندگان صندوق تا سه هفته آینده در این مناطق حضور خواهند داشت و کلیه مراحل مربوط به فرآیند پرداخت وام به ایثارگران اطلاع رسانی خواهد شد.

وی یادآور شد: همه ما وظیفه داریم با جدیت، سرعت و با حفظ آرامش در جهت رسیدن مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به شرایط مطلوب تلاش کنیم و جهت تحقق این مهم در کنار مردم غیور استان خواهیم بود.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:isna.ir


آغاز پرداخت وام قرض‌الحسنه به ایثارگران زلزله‌زده کرمانشاه

واژه های کلیدی: برنامه ریزی | استان کرمان | کرمانشاه | ایثارگران | تسهیلات | صندوق | زلزله | خبر

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو