خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نقطه سر خط / شروع دوباره بیت‌سعید در اهواز

نقطه سر خط / شروع دوباره بیت‌سعید در اهواز

بیت‌سعید می‌خواهد با انگیزه‌‌ای که از روزهای بدش در استقلال بدست آورده است روزهای خوبش در فولاد خوزستان را بسازد.

نقطه سر خط / شروع دوباره بیت‌سعید در اهواز

وبسایت رسمی برنامه نود – برد فولاد خوزستان برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران اتفاق خاصی نبود ولی اتفاق خاص این بازی زدن دو گل به وسیله حسن بیت سعید بود. بازیکنی که نیم فصل اول را بدون یک گل زده تمام کرد. 

به گزارش وب سایت نود، بازیکنانی که در تیم های شهرستانی یا تیم های کوچکتر خوب گل می زنند، ستاره هستند و می درخشند؛ به پایتخت کشور عزیزمان ایران که می آیند به یکباره خاموش می شوند. این یک داستان تکراری است که در هر فصل یک بازیکن سرخابی آن را تعریف می کند. بازیکنی که یا مثل بختیار رحمانی و بیت سعید در ترکیب مهم قرار می گیرد و نمی تواند عملکرد خوبی داشته باشد یا مثل ساسان انصاری به او وقت بازی نمی رسد.

اکثر این بازیکنان ادامه این داستانشان این است که به یک تیم شهرستانی یا یک تیم کوچک برمی گردند و داستان درخششان شروع می شود. این بار این داستان باز هم تکرار شده است و نام این قسمت حسن بیت سعید هست. بازیکنی که یک نیم فصل را در استقلال بدون حتی یک گل و یک پاس گل گذراند ولی در نخستین بازی اش جهت فولاد خوزستان که در ترکیب مهم قرار داده شد موفق شد دو گل به ثمر برساند. قابل آینده نگری بود که بیت سعید می تواند با بازگشت به اهواز به روزهای خوبش برگردد. اتفاقی که جهت ساسان انصاری هم در این تیم افتاد. انصاری در نخستین و دومین بازی که جهت فولاد بازی کرد دو گل زد و این روند را تا جایی ادامه داد که جدی ترین رقیب طارمی جهت کسب عنوان آقای گلی بود ولی متوقف شدن موتور گلزنی او در هفته های نهایی او را از رسیدن به این عنوان بازداشت. حالا بیت سعید هم احتمالا راه مشابهی را پیش گرفته است و می خواهد با انگیزه ای که از روزهای بدش در استقلال بدست آورده است روزهای خوبش در فولاد خوزستان را بسازد.

نقطه سر خط / شروع دوباره بیت‌سعید در اهواز

 

۳۰۳۸۸

واژه های کلیدی: فولاد خوزستان | ساسان انصاری | استقلال | داستان | ایران | اهواز | داستان | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو