هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » پاسخ تامین اجتماعی به خبر واردات آیفون به وسیله آن سازمان

پاسخ تامین اجتماعی به خبر واردات آیفون به وسیله آن سازمان

در راستای تنظیم بازار و جلوگیری از کم کردن واردات گوشی‌های گوشی قاچاق، مدت‌ها قبل از اجرای طرح رجیستری و زیاد کردن قیمت گوشی در بازار، این شرکت در خردادماه جاری اقدام به اخذ مجوز واردات محصولات APPLE کرده است.

پاسخ تامین اجتماعی به خبر واردات آیفون به وسیله آن سازمان

در راستای تنظیم بازار و جلوگیری از کم کردن واردات گوشی های گوشی قاچاق، مدت ها قبل از اجرای طرح رجیستری و زیاد کردن قیمت گوشی در بازار، این شرکت در خردادماه جاری اقدام به اخذ مجوز واردات محصولات APPLE کرده است.

پاسخ به بیانات مدیر اتحادیه صنف فناوران رایانه پایتخت کشور عزیزمان ایران مبنی بر واردات گوشی آیفون به وسیله شرکت تامین اجتماعی

عبارات مهم : گوشی های آیفون – روابط عمومی

اگر می خواهید زیاد بدانید : یکی از شرکتهای شرکت تأمین اجتماعی واردکننده رسمی آیفون شده!

مدیر روابط عمومی شرکت بین المللی بازرگانی تامین اجتماعی در تصویر العمل به اخبار منتشره اطراف واردات گوشی آیفون از سوی شرکت تامین اجتماعی گفت:

در راستای تنظیم بازار و جلوگیری از کم کردن واردات گوشی های گوشی قاچاق، مدت ها قبل از اجرای طرح رجیستری و افزایش قیمت گوشی در بازار، این شرکت در خردادماه جاری اقدام به اخذ مجوز واردات محصولات APPLE کرده و فعالیت این شرکت در حوزه گوشی هیچ ارتباطی با اجرای طرح رجیستری و زیاد کردن قیمت گوشی در بازار ندارد.

پاسخ تامین اجتماعی به خبر واردات آیفون به وسیله آن سازمان

شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی زیرمجموعه شرکت تامین اجتماعی در پاسخ به بیانات مدیر اتحادیه صنف فناوران رایانه پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به فعالیت یکی از شرکت های شرکت تامین اجتماعی درخصوص واردات گوشی آیفون که در بعضی رسانه ها منعکس شده است هست، اعلام کرد:

شرکت بازرگانی تامین اجتماعی بصورت قانونی و رسمی بعد از دریافت کلیه مجوزهای مورد نیاز از مراجع مربوطه به خاص شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان نسبت به واردات و پشتیبانی این نوع گوشی اقدام کرده است.

مدیر روابط عمومی شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی با اشاره به اعلام اسامی شرکت های دارای مجوز از سوی شرکت حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان خاطرنشان کرد:

بیش از ۲۰ شرکت مجاز به ثبت سفارش، واردات و ارائه خدمات بعد از فروش گوشی های آیفون در کشور عزیزمان ایران هستند که از جمله این شرکت ها، شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی (با گارانتی سیب طلایی هوشمند) دارای تمامی مجوزها و ضوابط مورد نیاز است.

یکی از وظایف شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی به عنوان شرکت تخصصی بازرگانی و امانتداری بیمه شدگان تامین اجتماعی، اقدام در جهت سیاست های کلی دولت و شرکت تامین اجتماعی و حفظ و صیانت از اموال عمومی در چارچوب قوانین جاری کشور است.

بر این اساس و به منظور تنظیم بازار و جلوگیری از کم کردن واردات گوشی های گوشی قاچاق، مدت ها قبل از اجرای طرح رجیستری و زیاد کردن قیمت گوشی در بازار، این شرکت وفق نامه شماره ۳۷۰/۹۶/۱۰۲۸۶ در تاریخ ۹۶/۰۳/۱۳ شرکت حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان اقدام به اخذ مجوز واردات محصولات APPLE کرده و فعالیت این شرکت در حوزه گوشی هیچ ارتباطی با اجرای طرح رجیستری و زیاد کردن قیمت گوشی در بازار ندارد و صرفا به عنوان بازوی یاری رسان دولت در جهت تنظیم بازار و جلوگیری از قاچاق بوده است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:isna.ir


در راستای تنظیم بازار و جلوگیری از کم کردن واردات گوشی‌های گوشی قاچاق، مدت‌ها قبل از اجرای طرح رجیستری و زیاد کردن قیمت گوشی در بازار، این شرکت در خردادماه جاری اقدام به اخذ مجوز واردات محصولات APPLE کرده است.

واژه های کلیدی: گوشی های آیفون | روابط عمومی | گوشی آیفون | بازرگانی | اجرای طرح | رجیستری | واردات | جلوگیری | تنظیم | بازار | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو