باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » مصاحبه با پرسنل شناور فله بر کریستال به آخر رسید

مصاحبه با پرسنل شناور فله بر کریستال به آخر رسید

معاون امور دریایی شرکت بنادر و دریانوردی از آخر مصاحبه با پرسنل شناور چینی فله بر کریستال به وسیله کمیته بررسی سانحه سانچی خبر داد.

مصاحبه با پرسنل شناور فله بر کریستال به آخر رسید

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از شرکت بنادر و دریانوردی، هادی حق شناس با اعلام اینکه پنجشنبه عصر مصاحبه با پرسنل شناور فله بر چینی کریستال به آخر رسید، اظهار کرد: کمیته بررسی سانحه سانچی که متشکل از چهار کشور ایران، چین، پاناما و هنگ کنگ هست، موفق شد مصاحبه با پرسنل چینی فله بر کریستال را با توجه به سوالاتی که مدنظر بود در قالب دو گروه انجام دهد.

وی ادامه داد: علاوه بر این شناور فله بر کریستال به طور کامل به وسیله گروه کمیته بررسی سانحه سانچی مورد دیدار و به اصلاح معاینه شد تا اطلاعات مربوطه به دست آید. این کمیته امشب در بندر خوشان می ماند و فردا به سمت بندر شانگهای حرکت می کند تا ادامه کار را در دستور کار قرار دهند.

معاون امور دریایی شرکت بنادر و دریانوردی همچنین در خصوص محورهای توافقنامه چهارجانبه به امضا رسیده بین ایران، چین، هنگ کنگ و پاناما جهت انجام تحقیقات یکسان راجع به سانحه نفتکش سانچی، بیان کرد: این تفاهمنامه چهارجانبه در مورد فرآیند، شیوه بررسی اطلاعاتی و بعضی پرسشها از این دست به امضا رسیده است.

مصاحبه با پرسنل شناور فله بر کریستال به آخر رسید

نتیجه اطلاعات نزد کمیته بررسی سانحه سانچی “محرمانه” است

حق شناس افزود: انجام مصاحبه با پرسنل شناور فله بر کریستال جهت جمع آوری اطلاعات هست، همانطور که باز کردن جعبه سیاه به همین جهت هست. همچنین باید بدانیم که اطلاعات بدست آمده به وسیله کمیته بررسی سانحه بر اساس تفاهم نامه چهارجانبه به امضای رسیده بین کشورهای ایران، چین، هنگ کنگ و پاناما محرمانه باقی خواهد ماند تا نتیجه بررسی های کمیته مشخص شود.

وی در مورد آخرین اوضاع جعبه سیاه نفت کش سانچی و اعلام وقت نتیجه رمزگشایی آن، تصریح کرد: اطلاعات به دست آمده از جعبه سیاه (VDR) سانچی باید رمز گشایی شود و دلایل سانحه از آن استخراج خواهد شد ولی در مورد نتیجه نهایی بررسی های صورت گرفته نمی توان آینده نگری انجام داد چراکه ممکن است این اقدام هفته ها و ماه ها به طول بیانجامد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اطلاعات | پاناما | محرمانه | اطلاعات | ایران | نفتکش سانچی | شناور کریستال | سانحه سانچی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو