هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » آموزش ها و ترفند ها » آموزش پیدا کردن زمان و محل ساخت گوشی گلکسی سامسونگ

آموزش پیدا کردن زمان و محل ساخت گوشی گلکسی سامسونگ

آیا دوست دارید زمان و محل ساخت گوشی گلکسی خود را بدانید ؟ پس با ما همراه باشید…

اندروید

 

برای شروع کار می‌بایست یک اپلیکیشن را از طریق گوگل پلی دانلود کنید که Phone INFO Samsung نام دارد و از طریق آن می‌توانید اطلاعات زیادی در خصوص محصول خود به دست آورید.

دانلود رایگان Phone INFO Samsung برای اندروید

برنامه رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و برای شروع می‌توانید از طریق General Info وارد عمل شوید تا اطلاعات ساخت گوشی خود را مشاهده نمایید. در این بخش قادر خواهید بود تا به اطلاعاتی در خصوص تاریخ، مکان و زمان ساخت دستگاه خود پی ببرید.

کمی به پایین صفحه بیایید (اسکرول کنید) تا گزینه CSC INFO و DEVICE ID‌ نمایش داده شوند. از طریق این دو بخش می‌توانید به شماره ID دستگاه خود دسترسی داشته باشید و شماره کد IMEI نیز از این بخش قابل دسترسی است (بدون نیاز به این اپلیکیشن نیز می‌توانید کد IMEI را از طریق #۰۶#* به دست آورید).

علاوه بر این از طریق برنامه مذکور شما می‌توانید به اطلاعات نرم افزاری دستگاه خود نیز دسترسی داشته باشید. برای مثال بخش FIRMWARE INFO اطلاعاتی را در خصوص فریم‌ور دستگاه شما در اختیارتان قرار می‌دهد که اطلاعات این بخش خود می‌تواند در صورت نیاز‌های نرم افزاری لازم و ضروری باشد (بخش OS INFO‌ نیز اطلاعاتی در خصوص سیستم عامل دستگاه شما را شامل می‌شود)

بخش دیگر ممکن است برایتان جالب باشد. از طریق USAGE HISTORY شما می‌توانید به اطلاعات بسیار جالبی در خصوص دستگاه خود دسترسی یابید. برای مثال اطلاعاتی در خصوص تعداد دفعاتی که شارژر یا هدفون را به دستگاه متصل کرده‌اید.

همان طور که مشاهده کردید این اپلیکیشن جالب اطلاعات بسیار زیادی را در خصوص گوشی یا تبلت سامسونگی شما دارد که به احتمال زیاد تاکنون از هیچ کدام از آن‌ها مطلع نبودید. حال اگر این اپلیکیشن را نصب کرده‌اید، برایمان جالب است که بدانیم چندین بار تاکنون شارژر یا هدفون را به دستگاه خود متصل کرده‌اید. با ما از طریق بخش نظرات در ارتباط باشید.

منبع : آی تی رسان

دانلود
امتیاز 5.00 ( 1 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو