افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » شب کوک ۲۹ اسفند ۹۴+ مصاحبه+شاگرد مرحوم نوری در برنامه شب کوک+شکایت از جواد عزیزی خواننده شب کوک

شب کوک ۲۹ اسفند ۹۴+ مصاحبه+شاگرد مرحوم نوری در برنامه شب کوک+شکایت از جواد عزیزی خواننده شب کوک

شب کوک از اول فروردین ۹۵ میهمان خانه های ایرانیان خواهد بود. و از ۲۵ اسفند تا آخر سال مصاحبه هایی را با خوانندگان راه یافته به مرحله بعد انجام داده که در زیر با خلاصه ای از مصاحبه با آرش طاهری، علی شرعیاتی و جواد عزیزی در خدمتتان هستیم.

 

آرش طاهری:

متأهل است و پدر یک دختر ۱۸ ساله و یک پسر ۲۲ ساله. حدودا ۴۰ ساله و ساکن شهر ری است. حدودا چند سالیست که موسیقی را آغاز کرده و از حضور در محضر مرحوم محمد نوری نیز بی نصیب نبوده است. از بین داوران مسابقه شب کوک به پوریا حیدری ارادت خاصی دارد.

علی شرعیاتی:

” بدون موسیقی نمی توانم ادامه دهم!”

در اردیبهشت ۶۹ در خانواده ای متوسط به دنیا آمده است. معتقد است که برادرش احسان شرعیاتی که او نیز یکی از شرکت کنندگان در این مسابقه است میتوانست به جای جواد عزیزی، رقیبش در این مرحله شرکت کنند. از فرهاد برنجان نیز بابت رک بودنش در انتقاد از لباس او دلخور است. از بین دیگر راه یافتگان به مرحله بعد، صدای شاهین شاپوری و محمد رضوان را می پسندد.

جواد عزیزی

۲۷ ساله و ساکن شهر قدس تهران است. خانواده اش در ابتدا با فعالیت او در زمینه موسیقی مخالفت داشتند، حتی همسایه ها نیز از دست او عاصی شده بودند. اما او با شرکت در برنامه شب کوک و صعود به مراحل بالا نظر همه را تغییر داد. احتمال زیادی میدهد که به فینال راه پیدا کند. بزرگترین حامی اش را در خانواده، برادر بزرگتر خود می داند. و از بین آهنگ هایی که اجرا کرده از آهنگ ماه عسل از فرزاد فرزین رضایت بیشتری دارد. او نیز همانند آرش طاهری میانه خوبی با پوریا حیدری دارد.

 

دانلود
امتیاز 4.67 ( 3 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو