هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » خوشحالی پژمان جمشیدی از شغل پدر و مادرش + اینستاگرام + عکس

خوشحالی پژمان جمشیدی از شغل پدر و مادرش + اینستاگرام + عکس

خوشحالی پژمان جمشیدی از شغل پدر و مادرش+جمشیدی با انتشار عکس زیر نوشت: سلام بدون شك تمام مشاغل موجود در جهان كه باعث كسب درآمد پاك و گذران زندگي انسان ها مي شوند ، قابل احترام و شريفند اما شغل معلمي علاوه بر احترام، به عقيده من حالي آسماني و جنبه اي مقدس دارد+اینستاپست

پژمان جمشیدی با انتشار عکسی از پدر و مادر خود در صفحه اینستاگرامش قدردان زحمات آن ها شد.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پژمان جمشیدی در صفحه اینستاگرام خود از زحمات پدر و مادرش که در مقام معلم زحمات زیادی را برای فرزندان این مرز و بوم کشیدند، قدردانی نمود.

پژمان جمشیدی
خوشحالی پژمان جمشیدی از شغل پدر و مادرش + جزئیات + عکس

جمشیدی با انتشار عکس زیر نوشت: سلام بدون شك تمام مشاغل موجود در جهان كه باعث كسب درآمد پاك و گذران زندگي انسان ها مي شوند ، قابل احترام و شريفند اما شغل معلمي علاوه بر احترام ، به عقيده من حالي آسماني و جنبه اي مقدس دارد.

به نظرم معلمي و تدريس و آموزش پاك ترين و مهم ترين و بالاترين شغل جهان است.و من چقدر خوشحالم و به خودم افتخار ميكنم كه دست پرورده دو آموزگار و دو فرشته بودم.من از خوشبخت ترين فرزندان دنيام.آفريدگار حفظتون كنه مادر و پدر عزيز دلم و روزتون خجسته و فرخنده باد.اين روز رو به تمام مربيان و معلمان و دبيران محترم شادباش ميگم.

عزيزاني كه با تمام كمبودها و نداري ها ميسازن و چه بسا گاهي با سيلي سرخي صورت را حفظ ميكنند ، اما شرف كاري را زير پا نمي گذارند.درود بر شما بزرگان دوستدارتون پژمان.

منبع: باشگاه خبرنگاران

خوشحالی پژمان جمشیدی از شغل پدر و مادرش + جزئیات + عکس
دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو