کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » کلید خوردن قسمت پنجم ترانسفومرها + عکس آخرین شوالیه

کلید خوردن قسمت پنجم ترانسفومرها + عکس آخرین شوالیه

نام جدید «تغییر شکل دهندگان ۵» + پنجمین قسمت مجموعه فیلم «ترانسفورمرها + این فیلم با نام «تغییرشکل دهندگان: آخرین شوالیه» جلوی دوربین می رود.

«تغییر شکل دهندگان 5» نام تازه پیدا کرد
کلید خوردن قسمت پنجم ترانسفومرها + عکس آخرین شوالیه

کارگردانی این اکشن علمی تخیلی و آینده نگرانه را مایکل بی به عهده دارد. او یکی از تهیه کنندگان فیلم هم هست.

فیلم نامه این اثر ماجراجویانه را آکیوا گلدمن نوشته و کلید فیلم برداری آن اوایل ماه ژوئن در لوکیشن های شهر لس آنجلس زده خواهد شد.

هنوز اطلاعی از داستان قسمت پنجم این مجموعه اکشن و ماجراجویانه در دست نیست. اما شنیده می شود کاراکترهای اصلی آن، با ماشین زمان سفری در دل تاریخ و گذشته ها می کنند.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، در جریان این سفرماجراجویانه و هیجان انگیز است که آن ها با یکی از سلحشوران و شوالیه های قدیمی برخورد می کنند.

خط کلی داستان این مجموعه فیلم درباره درگیری دو نیروی خیر و شر کهکشانی با هم است، که مبارزه شان تا زمین هم کشیده شده و پای تعدادی از ساکنان کره زمین را به درگیری باز می کند.

مارک والبرگ برای دورمین بار، در نقش کاراکتر سید بیگر بازی خواهد کرد. او مردی از اهالی زمین است، که با نیروهای فضایی مثبت دوستی دارد و به کمک آن ها می آید.

والبرگ در سال ۲۰۱۴ در نسخه تازه و احیا شده مجموعه فیلم «ترانسفورمرها»، در نقش کاراکتر محوری داستان بازی کرد. در سری اول فیلم که یک دهه قبل تولید شد، شیا لابوف نقش قهرمان ماجرا را داشت.

قسمت پنجم مجموعه فیلم «ترانسفورمرها» برای نمایش عمومی در ماه ژولای سال آینده میلادی آماده خواهد شد. کمپانی پارامونت تهیه کننده این اکشن علمی تخیلی موفق و پرفروش است.

کلید خوردن قسمت پنجم ترانسفومرها + عکس آخرین شوالیه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو