باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » ویژه برنامه های شبهای قدر و احیا تلویزیون – ماه رمضان ۹۴

ویژه برنامه های شبهای قدر و احیا تلویزیون – ماه رمضان ۹۴

برنامه های شب های قدر تلویزیون صدا و سیما در ایام ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۴

عکس های زیبا برای شب قدر

شبکه یک

مراسم احیای اولین شب از لیالی قدر امشب حوالی ساعت ۲۴ از حرم امام رضا (ع) از شبکه یک به مخاطبان ارائه می شود. پخش دعای جوشن کبیر و سخنرانی حجت الاسلام میرباقری برخی از برنامه های این شبکه است.
سه شنبه شب و در شب شهادت امیرالمومنین علی (ع) مراسم ویژه احیا از حرم مطهر رضوی و از ساعت ۲۴ با پخش قرائت دعای جوشن کبیر آغاز می شود. سخنران شب ۲۱ ماه رمضان هم حجت الاسلام سیدحسین مومنی است. ۱۸ تیر و در سومین شب لیالی قدر شبکه یک مخاطبان خود را دوباره به حرم مطهر امام هشتم (ع) می برد و از جوار حرم حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) مراسم شب احیا را پخش می کند. مراسم احیا و بر سرگرفتن قرآن سومین شب از لیالی قدر با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رفیعی برگزار می شود.
شبکه دو
شبکه دو برنامه کوی محبت را امروز، سه شنبه (۱۶ تیر) و پنجشنبه (۱۸ تیر) که مصادف با ۱۹، ۲۱ و ۲۳ ماه رمضان است به مراسم شب احیا اختصاص داده است. برای این برنامه دعای جوشن کبیر و سخنرانی در نظر گرفته شده است.
شبکه سه
“ویژه برنامه شب های قدر” شبکه ۳ در سه قسمت ۲۰۰ دقیقه ای امشب، سه شنبه ۱۶ و پنجشنبه ۱۸ تیر از ساعت ۲۳ و ۴۵ دقیقه به صورت زنده به مخاطبان ارائه می شود. این برنامه با پخش قرائت دعای جوشن کبیر و حضور مداحانی چون حاج سیدمهدی میرداماد از حرم حضرت معصومه (س) در شب نوزدهم، حاج محمدرضا طاهری از مهدیه تهران در شب بیست و یکم و حاج غلامرضا زاده از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان همراه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین انصاریان از حسینیه همدانی ها، مراسم احیای شب های قدر را پوشش می دهد.
شبکه چهار
شبکه چهار امشب مراسم ویژه شب قدر را از دانشگاه تهران به صورت زنده به مخاطبان ارائه می کند.این شبکه روزهای ۲۱ و ۲۳ رمضان که مصادف با ۱۶ و ۱۸ تیر است مراسم احیا را به ترتیب به صورت زنده از دانشگاه امام صادق (ع) و دانشگاه تهران پخش می کند.
شبکه تهران
شبکه تهران نیز با پخش ویژه برنامه «باغ رمضان» از امشب تا پنجشنبه (۱۸ تیر) به سوگواری می پردازد و برنامه های ویژه شب قدر را از ساعت ۳۵ دقیقه پخش خواهد کرد.
شبکه قرآن
شبکه قرآن هم برای شب های قدر ویژه برنامه هایی را در نظر گرفته است. پخش زنده و مستقیم برنامه های آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شامل قرائت دعای جوشن کبیر که آقایان زین العابدین فرد، غلامرضازاده و محمد بیگی آن را قرائت می کنند و مرثیه سرایی مداحان اهل بیت (ع) آقایان: تاری، باقری و صالحی خوانساری و سخنرانی و مراسم احیا با حضور حجج اسلام دکتر رفیعی (امشب)، قرنی (شب بیست و یکم) و حسینی بوشهری (شب بیست و سوم) از ویژه برنامه های شبکه قرآن سیماست که در این ایام ساعت ۲۳ روی آنتن می رود.
برنامه گفت وگو محور«محراب به رنگ خون» نیز با حضور حجج اسلام والمسلمین قائم مقامی، معین شیرازی و استاد دوانی از امشب به مدت سه شب به بیان فضیلت های امیرالمومنین علی (ع) می پردازد. این برنامه از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه پخش می شود.
پخش بخش هایی از سخنان رهبر معظم انقلاب با محور فضیلت های حضرت علی (ع)، شوق حضور، اهالی بهشت و یاد خدا از ویژه برنامه های این شبکه برای شب های قدر است.

دانلود
امتیاز 3.50 ( 8 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو