گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » فیلم اکشن لاگن لوکی +حضور جیمزباند در نقش اول+ماجرای جاسوسی+عکس

فیلم اکشن لاگن لوکی +حضور جیمزباند در نقش اول+ماجرای جاسوسی+عکس

دانیل کریگ جیمزباند سینما با دور شدن از ماجراجویی های جاسوسی، در فیلم اکشن و دلهره آور «لاگن لوکی» وارد یک دنیای سرشار از توطئه می شود.
بازی جیمزباند درفیلم اکشن «لاگن لوکی»
فیلم اکشن لاگن لوکی +حضور جیمزباند در نقش اول+ماجرای جاسوسی+عکس

کارگردانی فیلم تازه کریگ را استیون سودربرگ کانادایی تبار به عهده دارد. فیلم نامه این اکشن را هم، خود سودربرگ نوشته است.

تا به حال، حضور کاترین هیگل در فیلم قطعی شده است. احتمال دارد چانینگ تاتوم، آدام درایور و ست مک فارلین هم به جمع بازیگران آن بپیوندند.

نقطه کلیدی داستان فیلم در باره یک مسابقه بزرگ است. چند برادر در محور اصلی ماجراهای داستان قرار دارند. طرح یک قتل، ماجراها را به سمت و سوی تازه ای می برد.

این در حالی است که ماشین ها و تعقیب و گریز با ماشین، حرف مهمی در داستان فیلم و پیشبرد ماجراهای دلهره آور و هیجان انگیز آن می زنند.

کلید فیلم برداری «لاگن لوکی» برای اوایل فصل پائیز زده می شود. بخش مهمی از صحنه های فیلم در لوکیشن های مختلف کشور کانادا فیلم برداری خواهد شد.

دانیل کریگ در حالی از دنیای مامور دو صفرهفت دور شده و در فیلم های دیگر بازی می کند، که شنیده می شود او قصد دارد همکاری با پروژه جیمز باند را قطع کند.

مدتی قبل اعلام شد این بازیگر انگلیسی تبار قصد دارد با یک مجموعه تلویزیونی به نام «پیوریتی» همکاری کند. این اولین کاراو با رسانه تلویزیون به حساب می آید.

اسکات رودین تهیه کننده معتبر سینما، تهیه کننده این مجموعه دلهره آور تلویزیونی است. تاد فیلد فیلم ساز سرشناس سینما هم، امر کارگردانی آن را به عهده دارد.

فیلم اکشن لاگن لوکی +حضور جیمزباند در نقش اول+ماجرای جاسوسی+عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو