هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » منصور رامبو ، زورگیر جنوب تهران دستگیر شد +عکس

منصور رامبو ، زورگیر جنوب تهران دستگیر شد +عکس

زورگیر بی رحم جنوب تهران – منصور رامبو – در محاصره پلیس دستگیر شد

عکس منصور رامبو

ساعت ۱۸:۳۰ نهم تیرماه در راستای اجرای طرح مبارزه با سارقین زورگیر، ماموران تجسس کلانتری ۱۵۱ یافت آباد با توجه به شکایت شکات در خصوص زورگیری توسط شرور سابقه داری به هویت “منصور” معروف به “منصور رامبو” مخفیگاه وی در محله شهرک صاحب الزمان شناسایی و نسبت به دستگیری وی اقدام شد.

متهم با مشاهده مامورین و پس از آنکه دریافت منزل وی به محاصره پلیس درآمده اقدام به شکستن شیشه منزلش نمود و شروع به خود زنی کرد و چندین خراش نیز بروی گردن و بدن خود ایجاد نمود که با قانون بکارگیری سلاح یک تیر هوایی توسط ماموران شلیک شد و متهم خود را تسلیم نمود.

این متهم ۳۰ساله پس از دستگیری بلافاصله تحت الحفظ به کلانتری منتقل شد که پس از انتقال متهم تعدادی از شکات که از ترس تهدیدات متهم جرأت طرح شکایت تا آن زمان را نداشتند زمانیکه متوجه شدند متهم دستگیر شده است با حضور در کلانتری یافت آباد طرح شکایت کرده و خواهان پیگیری پرونده هایشان شدند.

ماموران در خلال تحقیقات پلیسی از متهم دریافتند وی در دوم تیرماه زمانیکه خانم جوانی را به عنوان مسافر از چهاراه یافت آباد به مقصد چهاراه قهوه خانه سوار کرده در طول مسیر با تهدید چاقو اقدام به سرقت ۴ عدد النگو، ۲ عدد انگشتر و گوشی تلفن همراه وی کرده و مالباخته را در آدرس چهاردانگه پیاده نموده و متواری شده است.

سرهنگ رحمان نعمتی سرکلانتر پنجم پلیس پاتیخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت :

متهم پس از تحقیقات مقدماتی جهت کشف سایر جرایمش به همراه پرونده متشکله در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

دانلود
امتیاز 4.00 ( 2 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو