کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » پیام دو وزیر به احسان علیخانی برای ساخت «ماه عسل»

پیام دو وزیر به احسان علیخانی برای ساخت «ماه عسل»

پیام دو وزیر به احسان علیخانی


برای ساخت «ماه عسل»

 

 

در طول هشت شبی که از ماه مبارک رمضان و پخش «ماه عسل» از شبکه سه سیما می گذرد، نظرات مثبتی به سمت این برنامه روانه شده است.از آن میان پیام دکتر علی ربیعی(وزیر کار،رفاه و تعاون اجتماعی) و دکتر عباس آخوندی (وزیر مسکن و شهرسازی) وزرای دولت تدبیر و امید ، قابل توجه بود و به عنوان نظرات مهم درباره برنامه احسان علیخانی محسوب می شود.

به گزارش جنوب نیوز، در ابتدا دکتر علی ربيعي؛ وزیر کار ، رفاه و تعاون اجتماعی در يادداشتي عنوان كرد: «من به عنوان یک کنشگر به شما تبریک می گویم و همیشه برنامه شما را در ماه مبارک رمضان می بینم و هروقت فرصتی پیدا کنم و یا درگیر جلسه ای نباشم با اشتیاق آن را تماشا کردم و می‌کنم. من می خواهم نام برنامه شما را گسترش غمخوارگی ملی بنامم. می‌خواهم نام برنامه تان را هر ایرانی یک مددکار اجتماعی اطلاق کنم و همچنین می‌خواهم نام برنامه‌تان را «ماه عسلِ» زندگی خوب برای ایرانیان نام گذاری کنم. یا شاید بهتر باشد بگویم که یک ماه، «ماه عسل» اما ماه‌ها زندگی خوب برای ایرانیان و زندگی پر از شیرینی و عسل برای هر ایرانی که با این برنامه اتفاق می افتد. به گسترش خیر جمعی نیازمندیم و «ماه عسل» به نظرم حالا دیگر یک رسانه جمعی شده و یک نوع سخنگوی خیر جمعی است. خیر جمعی فقط کمک مالی نیست؛ خیر جمعی کمک از یک لبخند تا کمک ودستگیری و حتی یک آموزش ساده از طریق مهربانی است. من به نوبه خودم ابتدا به عنوان یک شهروند و بعد به عنوان وزیر دولت تدبیر و امید از تلاش های تهيه كننده و مجري اين برنامه تشکر می کنم.»

http://biacafe.ir/wp-content/uploads/-000//1/139503261344289147928474.jpg

و پس از آن دكتر عباس آخوندي؛ وزیر راه و ترابری دومین وزیری بود که در پیامی به تهیه‌کننده «ماه عسل» برای ساخت چنین برنامه‌ای تبریک گفت و نوشت: «ميان دغدغه‌ها و مشغله‌هاي روزانه‌ام در ماه مبارك رمضان هر زمان كه فرصت پيدا كنم و بتوانم حتماً حتي براي دقايقي هم كه شده تماشاگر «ماه عسل» مي‌شوم. براي من اتفاق خيلي مهمي است، اينكه جايگاهي در تلويزيون به مردم اختصاص پيدا كند تا شنواي قصه آنها باشيم. اينكه ميان اين همه آدم كه در طول روز مي‌بينيم و قصه‌هايشان را نمي‌دانيم تلويزيون محمل و صندلي‌اش را به آدم‌های عادی تحويل دهد كه هم عبرت‌آموزي داشته باشد و هم تامل‌برانگيز و مهم‌تر از همه بر نهاد و نفسي كه به خاطر فضاي زماني آماده تحول است تاثير بگذارد. این برنامه می‌خواهد خيرطلبي و اميدواري را انتشار دهد و با قصه‌هايي كه حتي شاید به ظاهر شاد نیست تلاش کند ابتهاج درونی ایجاد کند و نفس حقیقت جو را به خدا نزدیک تر کند. برای همین به شما و گروه تولیدتان خسته نباشید می‌گویم، برقرار باشید.»

برنامه «ماه عسل» که دهمین سال پخش خود را پشت سر گذاشته است به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی هرشب حوالی ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما به روی آنتن می رود.

 

 

 

پیام دو وزیر به احسان علیخانی

برای ساخت «ماه عسل»

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو