آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » ماجرای تجاوز به دختران – باراجین و جاده زرشک در شمال قزوین

ماجرای تجاوز به دختران – باراجین و جاده زرشک در شمال قزوین

خبر تجاوز دسته جمعی به دختران قزوینی

درحالی بیش از یک ماه از دستگیری ۱۰ نفری که به دختران جوان در باراجین قزوین تجاوز کرده‌اند می‌گذرد که هیچ‌یک از رسانه‌ها حتی رسانه‌های محلی قزوین در این باره خبری منتشر نکرده‌اند..

عکس تجاوز به دختران در قزوین

متهمان این پرونده به گروه هایی که برای تفریح به مناطق باراجین و جاده زرشک در شمال قزوین رفته بودند، حمله و به دخترهای این گروه تجاوز کرده بودند.

اگرچه تا امروز خبر این جنایت به هیچ عنوان رسانه ای نشده و از سوی مسئولان قزوین مسکوت مانده بود، گفته می شود به احتمال زیاد برای متهمان این پرونده که یک ماه پیش دستگیر شده اند، کیفرخواست اعدام صادر شده است.

عکس تجاوز به دختران در قزوین

 

پسرها را به درخت بستند

در جاده باراجین قزوین به دختران جوان که به پیک نیک رفته بودند تجاوز شده و متهمان هم دستگیر شده اند و حالا مسئولان انتظامی و قضایی قزوین بر سر اینکه چه کسی این خبر را تایید کند، بحث می کنند.

این اتفاق بیش از سه بار در این جاده در نزدیکی جاده فرعی زرشک افتاده و دختران جوان در حالی مورد تعرض قرار گرفته اند که عده ای پسر جوان نیز در اکیپشان حضور داشته اند.

گفته می شود تعرض کنندگان هر بار پسرهای جوان را با تهدید سلاح گرم به درخت بسته و در مورد دختران اقدام به تعرض می کردند.

در حالی بیش از یک ماه از دستگیری ۱۰ نفری که به دختران جوان در باراجین قزوین تجاوز کرده اند می گذرد که هیچ یک از رسانه ها حتی رسانه های محلی قزوین در این باره خبری منتشر نکرده اند.

علی حسین حسینی نژاد، رئیس پلیس آگاهی استان قزوین درباره این خبر ابتدا اظهار بی اطلاعی می کند و سپس می گوید: هیچ خبری از این موضوع ندارم و جزئیاتی هم نمی دانم.

او همچنین با طرح این پرسش که چه کسی این خبر را به شما داده است، می افزاید: از هر کسی که این خبر را گرفتید جزئیات خبر را هم بگیرید.

او در پاسخ به اینکه چطور ممکن است رئیس پلیس آگاهی استان از چنین پرونده ای آن هم یک ماه پس از دستگیری متهمان بی خبر باشد، توضیح می دهد:

شاید هم بی خبر نباشم اما برای دریافت خبر باید به مقر انتظامی استان بیایید.

دانلود
امتیاز 5.00 ( 1 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو