به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » بازی » بازی موبایل » دانلود بازی اندروید » جذابیت بیشتر بازی کلش آو کلنز آپدیت شده/دانلود جدیدترین Clash of Clans

جذابیت بیشتر بازی کلش آو کلنز آپدیت شده/دانلود جدیدترین Clash of Clans

جذابیت بیشتر بازی کلش آو کلنز آپدیت شده/دانلود جدیدترین  Clash of Clans

بهتر است برای به‌روزرسان جدید بازی Clash of Clans کمی حافظه‌ی گوشی‌ یا تبلت‌تان را خالی کنید. براساس اطلاعات منتشر شده، این بروزرسان تغییراتی را در بازی ایجاد می‌کند که برای گمیرها هیجان‌انگیز خواهند بود.

به‌روزرسان جدید بازی Clash of Clans در دی ماه منتشر می‌شود و در حالی که هنوز سازندگان به تغییرات آن اشاره نکرده‌اند، شایعات می‌گویند که با این به‌روزرسان روند بازی جالب‌تر خواهد شد.  براساس اطلاعات منتشر شده مجمسه‌ی Barbarian King به بازی اضافه می‌شود. برای اینکه این مجسمه را به روستای خودتان اضافه کنید باید ۵۰۰ جم بپردازید. همچنین مشخص شده با خرید بسته‌های جم هم می‌توانید Red Barbarian را در کنار Red Archer Queen دریافت کنید.

در ادامه گفته شده که این به‌روزرسان کشتیسازی هم به بازی اضافه می‌کند. برای ساخت این مکان جدید به Town Hall با Level 4 و ۵۰ هزار طلا نیاز خواهید داشت. همچنین این به‌روزرسان جدید یکسری چالش‌های روزانه را به بازی اضافه می‌کند که در آن‌ها دزدان به دهکده‌ی شما حمله می‌کنند و سعی می‌کنند که جم‌هایتان را بدزدند.

مشخص شده که یکسری آیتم دفاع هوایی جدید به بازی اضافه می‌شود که هنوز چیزی از آن‌ها نمی‌دانیم. به‌روزرسان جدید بازی Clash of Clans به مناسبت کریسمس و سال نوی میلادی عرضه می‌شود.

جذابیت بیشتر بازی کلش آو کلنز آپدیت شده/دانلود جدیدترین  Clash of Clans

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو