به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » محرومیت تماشاگران پرسپولیس جهت همه درس عبرت شد / عبداللهی

محرومیت تماشاگران پرسپولیس جهت همه درس عبرت شد / عبداللهی

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که محرومیت تماشاگران پرسپولیس در بازی‌ برابر لخویا قطر درس عبرتی جهت هواداران ایرانی شد.

محرومیت تماشاگران پرسپولیس جهت همه درس عبرت شد / عبداللهی

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که محرومیت تماشاگران پرسپولیس در بازی برابر لخویا قطر درس عبرتی جهت هواداران ایرانی شد. 

به گزارش وب سایت نود وب ه نقل از تسنیم، نصرالله عبداللهی، راجع به اوضاع استقلال در آستانه دیدار روز دوشنبه با العین امارات اظهار داشت: تیم در این مدت خوب تمرین کرده هست. چند بازیکن مصدوم داشتیم که به غیر از امید ابراهیمی، همه به تمرینات بازگشته اند. اینکه از آنها استفاده شود، تصمیم کادر فنی خواهد بود. ابراهیمی بازیکن خوب استقلال هست، ولی دو سه بازیکن جوان داریم که می توانند جای او را پُر کنند.

وی با اشاره به محرومیت پرسپولیس برابر لخویای قطر تصریح کرد: محرومیت پرسپولیس درس عبرتی جهت همه تماشاگران ایرانی شد. پرسپولیس می توانست در دیدار خانگی خود از پوئن هوادارانش استفاده کند، ولی به همین راحتی این پوئن را از دست داد. اگر پرسپولیس از حضور هوادارانش محروم نمی شد، می توانست کار لخویا را در پایتخت کشور عزیزمان ایران تمام کند، در صورتی که پرتاب ترقه و لیزر همه چیز را از بین برد. از طرفداران تیم استقلال خواهش می کنم این کار را نکنند و اجازه چنین کاری را ندهند.

محرومیت تماشاگران پرسپولیس جهت همه درس عبرت شد / عبداللهی

سرپرست تیم استقلال در خصوص اینکه هواداران دلواپس اوضاع نقل و انتقالات تیم ارزش هستند، گفت: اصلا دلواپس نباشند، کادر فنی چند بازیکن را در نظر دارد، ولی فکر و ذکر ما به بازی های لیگ قهرمانان آسیاست. بعد از این دو بازی، در ابتدا به فکر تمدید قرارداد بازیکنان خود خواهیم بود و سپس دنبال جذب چند بازیکن. هواداران بدانند همه چیز تحت کنترل ما قرار دارد.

عبداللهی در رابطه با اینکه ممکن است استقلال و پرسپولیس در مراحل بعدی لیگ قهرمانان با یکدیگر برخورد کنند، خاطرنشان کرد: اگر این اتفاق بیفتد، خیلی خوب نیست، چون در این شرایط یک تیم ایرانی باید از بین بردن شود.

وی در تصویر العمل به اینکه ظاهرا بعضی از دلال ها پای بازیکنان جوان کمین نشسته و آنها را جهت عدم تمدید قرارداد با استقلال و زیاد کردن قراردادشان جنبش می کنند، گفت: الان همه چیز عوض کردن کرده و بازیکن جوانی که از رده امید به بزرگسال می آید، با خودش دلال دارد. خود بازیکن هم باید حواسش به این پرسشها و سرانجام اندیش باشد.

سرپرست تیم استقلال عنوان کرد: از همه هواداران می خواهیم دوشنبه ورزشگاه را پُر کنند و تنها به فکر تشویق تیم ارزش باشند و اجازه ندهند بعضی ها ترقه و لیزر بیندازند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که محرومیت تماشاگران پرسپولیس در بازی‌ برابر لخویا قطر درس عبرتی جهت هواداران ایرانی شد.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | نصرالله عبداللهی | قرارداد بازیکنان | پرسپولیس | هواداران | استقلال | استفاده | هواداران | قهرمانان | بازیکنان | دوشنبه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو