دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مسیر پرسپولیس سخت تر از استقلال است / مهاجرانی

مسیر پرسپولیس سخت تر از استقلال است / مهاجرانی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین، گفت: پرسپولیس دیدار برابر لخویا به علت نبود هواداران در ورزشگاه

مسیر پرسپولیس سخت تر از استقلال است / مهاجرانی

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین، گفت: پرسپولیس دیدار برابر لخویا به علت نبود هواداران در ورزشگاه آزادی کار بسیار سخت تری نسبت به استقلال برابر العین دارد.
به گزارش وبسایت نود ، حشمت مهاجرانی روز یکشنبه در خصوص افزایش سه نماینده کشور عزیزمان ایران به دور بعد مرحله لیگ قهرمانان آسیا در گفت وگو با ایرنا، گفت: خیلی ها معتقدند چون تیم های عربی پول دارند، باید هر لحظه موفق باشند، ولی اینگونه نیست و آنها فقط فاکتور پول را در اختیار دارند.

وی ادامه داد: جهت موفقیت در فوتبال فاکتور های زیادی مورد نیاز است که بااهمیت ترین آنها استعداد و هوادار است که خوشبختانه فوتبال کشور عزیزمان ایران هر دو آنها را در اختیار دارد.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: کشور عزیزمان ایران چندین سال است که قدرت برتر آسیا به حساب می آید و تیم های پرسپولیس و استقلال که توانستند از گروه خود افزایش کنند، بازیکنان ملی فراوانی در اختیار دارند.

مسیر پرسپولیس سخت تر از استقلال است / مهاجرانی

وی تصریح کرد: توقع از این دو کلوب بسیار بالاست و هواداران توقع دارندا که این دو تیم مثل تیم ملی کشور عزیزمان ایران عملکرد موفقی در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین، گفت: دیدار استقلال و العین بسیار سخت است و به اعتقاد من بازیکنان استقلال در ابتدا باید به فکر کنترل عمر عبدالرحمان کلیدی ترین بازیکن این تیم باشند.

وی تصریح کرد: امیدوارم استقلال در این دیدار به فکر ضد حملات نباشد و اعتقاد دارم اگر منصوریان به دنبال ارایه یک بازی اصولی باشد و بالانس مورد نیاز میان خطوط این تیم حکم فرما باشد، استقلال می تواند به مرحله بعد افزایش کند.

مهاجرانی تاکید کرد: از منصوریان و بازیکنان استقلال می خواهم ترسی از نام العین نداشته باشند و بدانند امروز آنها از هر نظر برتر از حریف خود هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین، گفت: پرسپولیس دیدار برابر لخویا به علت نبود هواداران در ورزشگاه

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین در خصوص دیدار پرسپولیس و لخویا، گفت: کار پرسپولیس در دیدار با لخویا سخت تر از استقلال است لیکن این تیم از داشتن هوادار محروم بوده و این مساله لطمه زیادی به این تیم می زند.

وی تاکید کرد: نقطه قوت پرسپولیس نسبت به استقلال داشتن بالانس در خط حمله و دفاع است و آنها یک فوتبال کاملا اصولی را در طول مسابقه به نمایش می گذارند.

مهاجرانی با اشاره به اینکه تیم های ایرانی توان حضور در میان چهار تیم برتر آسیا را هم دارند، گفت: همانطور که تیم ملی کشور عزیزمان ایران عالی ترین تیم آسیا هست، کلوب های کشور عزیزمان ایران هم می توانند قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شوند.

وی افزود: به اعتقاد من فوتبالی که استقلال و به خاص پرسپولیس امروز از خود به نمایش می گذارند، کیفیت بسیار بالایی دارد و هر تیمی برابر آنها دچار مسئله خواهد شد.

مهاجرانی خاطرنشان کرد: با اینکه پرسپولیس کار سخت تری نسبت به استقلال در پیش رو دارد، ولی به این تیم جهت حضور جمع در چهار تیم نهایی امید زیادی دارم.

تیم فوتبال پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران به علت تخلف هواداران خود باید در ورزشگاه خالی از تماشاگر به مصاف لخویا قطر در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا برود.

مسیر پرسپولیس سخت تر از استقلال است / مهاجرانی

این بازی روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران از ساعت ۱۹:۳۰ شروع خواهد شد. استقلالی ها نیز فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف العین خواهند رفت.

عبارات مهم : لیگ قهرمانان آسیا – سرمربی تیم ملی

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | سرمربی تیم ملی | تیم ملی ایران | پرسپولیس | ورزشگاه | استقلال | فوتبال | ایرانی | فوتبالی | استقلال | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو