گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » قرارداد کاوه رضایی ۱٫۶ میلیارد ، کلوب استقلال خبر نود را یک سال بعد تایید کرد

قرارداد کاوه رضایی ۱٫۶ میلیارد ، کلوب استقلال خبر نود را یک سال بعد تایید کرد

کاوه رضایی مهاجم اول فصل گذشته تیم فوتبال استقلال شب گذشته اعلام کرد با کلوب شارلوای بلژیک به توافق رسیده و از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد.

قرارداد کاوه رضایی 1.6 میلیارد ، کلوب استقلال خبر نود را یک سال بعد تایید کرد

وبسایت رسمی برنامه نود – کاوه رضایی مهاجم اول فصل گذشته تیم فوتبال استقلال شب گذشته اعلام کرد با کلوب شارلوای بلژیک به توافق رسیده و از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، از شب گذشته و اعلام خبر جدایی کاوه رضایی کلوب استقلال منتشر شدن یک بیانیه و پندار توفیقی دبیر هیئت مدیره کلوب در چند مصاحبه نسبت به این انتقال تصویر العمل نشان داده اند.

توفیقی در یکی از مصاحبه هایش گفته: «در کلوب استقلال سابقه نداشته که بازیکنی ۸۰ درصد پولش را پیش از آخر فصل بگیرد. قرارداد رضایی یک میلیارد تومان با ۶۰۰ میلیون آپشن بود. یعنی صددرصد قراردادش را گرفته و ۵۰ درصد آپشن هایش نیز پرداخت شده است هست. دو آپشن هم با وجود اینکه به او تعلق نمی گرفت، به خاطر همکاری به این بازیکن دادیم.»

قرارداد کاوه رضایی ۱٫۶ میلیارد ، کلوب استقلال خبر نود را یک سال بعد تایید کرد

به عبارت دیگر مبلغ قرارداد کاوه رضایی با استقلال یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بود که سایت نود فصل گذشته و بعد از پیوستن رضایی به استقلال دقیقا همین مبلغ را جهت قرارداد رضایی انتشار داده است در حالی که مبلغ این قرارداد از سوی کلوب استقلال به شرکت لیگ ۱ میلیارد تومان عنوان شده است بود. بازیکنی که چندین و چند روز مذاکره و کشمکش بر سر انتقال او پیش از فصل وجود داشت و بعید بود با چنین رقمی حاضر به گزینش تیم آینده خود شود.

در گزارش مفصل سال قبل نود مبلغ واقعی قرارداد اکثر بازیکنان مهم کلوب های بزرگ فوتبال کشور عزیزمان ایران منتشر شد که فاصله زیادی با مبلغ رسمی اعلام شده است از سوی کلوب ها داشت.

واژه های کلیدی: استقلال | فوتبال | قرارداد | رضایی | میلیون | انتقال | انتشار | استقلال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو