اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » تکنیک‌های خاص موسس اینستاگرام جهت موفقیت

تکنیک‌های خاص موسس اینستاگرام جهت موفقیت

کوین سیستروم موسس اینستاگرام از یک تکنیک جالب جهت رسیدن به موفقیت استفاده می کند.

تکنیک‌های خاص موسس اینستاگرام جهت موفقیت

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ استفاده از اینستاگرام به علت جذابیت هایش تبدیل به یک اعتیاد شده است است و بسیاری صبح که از خواب برمی خیزند با گشت و گذار در میان تصویرهای ارسالی دوستانشان همه چیز را فراموش می کنند و متوجه گذر وقت نخواهند بود، این جذابیت ها موجب شده است است تا ۷۰۰ میلیون کاربر جذب اینستاگرام شوند.

اما اگر کوین سیستروم بخواهد همانند دیگران زیاد وقت خود را به گشت و گذار در شبکه خودش بگذارند از اهدافی که برایش برنامه ریزی کرده باز خواهد ماند، وی در مصاحبه ای گفته است عادت های صبحگاهی برایش از اهمیت بالایی برخوردار است به گونه ای که حاضر به ترک آنها نیست، و انجام یک ورزش مناسب مهمترین کار وی در ابتدای صبح است و تمرین صبحگاهی را حتما انجام می دهد.

این عمل تنها به نرمش ختم نمی شود و او دقیقا باید یک ساعت کامل دوچرخه سواری کند تا به هدفش که شرکت در مسابقه Paris-Roubaix به عنوان معروف ترین تور دوچرخه سواری در فرانسه است شرکت کند و به موفقیت برسد.

قانون “فقط پنج دقیقه دیگر” رمز موفقیت سیستروم است که وی به آن اعتقاد دارد، این قانون می گوید اگر به کاری علاقمند نیستید به خودتان بگویید که فقط ۵ دقیقه آن را انجام دهید و بعد از آن می بینید که به آسانی از بعد انجام آن برمی آیید، وقت کوتاه پنج دقیقه ای ذهن را آماده می کند تا نخستین قدم را بردارید و شاید این سرآغاز انجام سخت ترین کارها باشد که در آینده برایتان ساده خواهد بود.

تکنیک‌های خاص موسس اینستاگرام جهت موفقیت

یکی دیگر از علاقمندی های کوین سیسترون که در مصاحبه اش به آن اشاره کرده توجه به وقت و ذخیره آن هست، نرم افزار WAZE در این حوزه نرم افزار مورد علاقه وی است لیکن می تواند با استفاده از آن سریعترین را جهت رسیدن به مقصد گزینش کند لیکن وی می گوید ترافیک برایش آزار دهنده است و این برنامه به او کمک می کند وقت کمتری را هدر دهد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: دوچرخه سواری | برنامه ریزی | اینستاگرام | استفاده | موفقیت | برنامه | قانون | افزار

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو