به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » انگار‌نه‌انگار که بازیکن استقلال بودم و برایشان زحمت کشیدم / فخرالدینی

انگار‌نه‌انگار که بازیکن استقلال بودم و برایشان زحمت کشیدم / فخرالدینی

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع – هافبک تیم گسترش فولاد از مشکلاتی که برایش پیش آمده و ممنوع‌الخروج شده است به شدت ناراحت هست.

انگار‌نه‌انگار که بازیکن استقلال بودم و برایشان زحمت کشیدم / فخرالدینی

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع – هافبک تیم گسترش فولاد از مشکلاتی که برایش پیش آمده و ممنوع الخروج شده است به شدت ناراحت است.

به گزارش وبسایت نود ، میلاد فخرالدینی راجع به ممنوع الخروج بودنش از کشور عزیزمان ایران به خاطر پرسشها مالیاتی، طلب ۷۰۰ میلیون تومانی از کلوب استقلال و شرایطش در گسترش فولاد صحبت هایی انجام داده که در ادامه می خوانید:

از ممنوع الخروج بودنت شروع کنیم. به خاطر بدهی مالیاتی نتوانستی همراه گسترش فولاد به ترکیه بروی.
۷۰۰ میلیون تومان از استقلال طلب دارم و الان هم به خاطر مالیات پولی که نگرفته ام، ممنوع الخروج شده است ام. پرداخت مالیات برعهده بازیکن هست، ولی استقلال باید ۷۰۰ میلیون تومانم را بدهد تا بتوانم بخشی از آن را به عنوان مالیات پرداخت کنم.

انگار‌نه‌انگار که بازیکن استقلال بودم و برایشان زحمت کشیدم / فخرالدینی

در این مدت اقدامی جهت گرفتن طلبت از استقلال انجام ندادی؟

عبارات مهم : سهل انگاری – ۷۰۰ میلیون
چرا، چندین بار تلاش کردم که پولم را بگیرم. از راه های متفاوت به مسئولان کلوب استقلال پیغام فرستادم و یکی دو بار هم به این کلوب رفتم، ولی متاسفانه انگار نه انگار که من بازیکن آنها بودم و برایشان زحمت کشیدم. این کارها خیلی بد است.

آیا جهت گرفتن طلبت از استقلال به محاکم قضایی مراجعه نمی کنی؟
من واقعاً دوست ندارم از استقلال شکایت کنم، چون به نظرم کار خوبی نیست. البته فکر می کنم کلوب استقلال هیچ توجهی به بازیکنان سابقش نمی کند. مردها لطفاً درک کنند من هم خانواده دارم و اینکه پولم را ندهند اصلاً خوب نیست.

می دانی که بازیکنان خارجی خیلی راحت از کلوب های ایرانی شکایت می کنند و حتی به خاطر شکایت آنها کار تیم های ما به محرومیت و جریمه های سنگین هم کشیده می شود.
بله، متاسفانه این اتفاقات می افتد و کلوب های ایرانی به خاطر سهل انگاری هایشان تاوان سنگینی بعد می دهند. نمی دانم دیگر باید چه کار بکنم. بازیکنان خارجی کل پول را می گیرند که هیچ، بلکه مبلغی هم به عنوان دیرکرد می گیرند. ما بازیکنان ایرانی این دیرکرد را نمی خواهیم، حداقل پول خودمان را بدهند.

اینکه به همراه گسترش فولاد نتوانستی به ترکیه بروی، باعث نمی شود از لحاظ فنی و بدنی از بقیه بازیکنان عقب بمانی؟
نه، فکر نمی کنم. عباس آقایی به همراه من در تبریز ماند و شب و روز با یکدیگر کار کردیم. فکر نمی کنم از این جهت مشکلی داشته باشم.

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع – هافبک تیم گسترش فولاد از مشکلاتی که برایش پیش آمده و ممنوع‌الخروج شده است به شدت ناراحت هست.

راجع به حضورت در گسترش فولاد هم صحبت کن.
به هر حال در مس کرمان شاگرد لوکا بوناچیچ بودم و خاطرات خوبی در تیم های او داشتم. از طریق مس کرمان به فوتبال کشور عزیزمان ایران معرفی شدم و خودم را مدیون لوکا می دانم. سه سال در تبریز و تیمِ خوب تراکتورسازی حضور داشتم و خاطرات خوبی با مردم این شهر دارم. امیدوارم امسال در لباس گسترش فولاد بتوانم روزهای خوبم در تبریز را تکرار کنم.

 

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: سهل انگاری | ۷۰۰ میلیون | استقلال | بازیکنان | بازیکن | ایرانی | کرمان | همراه | ممنوع | ترکیه | تبریز

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو