هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » جهت استفاده از شجاعی و حاج صفی در این بازی ریسک کردم / سرمربی پانیونیوس

جهت استفاده از شجاعی و حاج صفی در این بازی ریسک کردم / سرمربی پانیونیوس

سرمربی تیم فوتبال پانیونیوس یونان با اشاره به اینکه در استفاده از ۲ ملی‌پوش ایرانی تیمش در لیگ اروپا ریسک کرده، اظهار داشت باید در بازی با گوریسا زیاد از ۲ گل می‌زدیم.

جهت استفاده از شجاعی و حاج صفی در این بازی ریسک کردم / سرمربی پانیونیوس

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال پانیونیوس یونان با اشاره به اینکه در استفاده از ۲ ملی پوش ایرانی تیمش در لیگ اروپا ریسک کرده، اظهار داشت باید در بازی با گوریسا زیاد از ۲ گل می زدیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال پانیونیوس یونان بامداد امروز (جمعه) به ترتیب با بازی های ۷۸ و ۹۰ دقیقه ای مسعود شجاعی و احسان حاج صفی، ملی پوشان ایرانی بازی خانگی دور رفت مرحله دوم مقدماتی لیگ اروپا برابر گوریسا اسلوونی را با پیروزی ۲ بر صفر پشت سر گذاشت. مسعود شجاعی سازنده گل اول پانیونیوس در دقیقه ۱۲ بود که به وسیله صمد یشیل به ثمر رسید. میخائیل گریگوریو، سرمربی جوان تیم پانیونیوس در نشست خبری بعد از این بازی با اشاره به ملی پوشان ایرانی اش گفت:

به غیر از مسعود شجاعی و احسان حاج صفی سایر بازیکنان تجربه چندانی از بازی در اروپا نداشتند. به همین خاطر من در بازی دادن به ۲ بازیکن ایرانی از ابتدا ریسک کردم. آنها تجربه بزرگی داشتند و فقط با انجام ۵ تمرین گروهی همراه پانیونیوس به زمین رفتند. تلاش زیادی جهت به کارگیری تاکتیک های ما کردند. هر چند وقت زیادی جهت کارهای تاکتیکی در تمرینات نداشتیم. با این حال نتیجه به دست آمده رضایت بخش بود ولی می خواستم که گل های بیشتری بزنیم.

جهت استفاده از شجاعی و حاج صفی در این بازی ریسک کردم / سرمربی پانیونیوس

وی در ادامه اظهار داشت:

اگر یک گل دیگر به گوریسا می زدیم با آرامش بیشتری جهت بازی برگشت در اسلوونی به میدان می رفتیم، البته از شاگردانم قدردانی می کنم و به آنها و هواداران بابت این پیروزی تبریک می گویم.

دیدار برگشت تیم های گوریسا اسلوونی و پانیونیوس یونان پنجشنبه آینده برگزار خواهد شد.

واژه های کلیدی: سرمربی تیم | اسلوونی | استفاده | پیروزی | فوتبال | ایرانی | یونان | اروپا | سرمربی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو