آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » برانکو و مارکو در اوکراین کماندو تربیت می‌کنند! / محرمی

برانکو و مارکو در اوکراین کماندو تربیت می‌کنند! / محرمی

ملی‌پوش امید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با تمرینات سنگینی که برانکو و مارکو به ما در اوکراین دادند می‌توانم بگویم که آنها به جای فوتبالیست، کماندو تربیت کردند!

برانکو و مارکو در اوکراین کماندو تربیت می‌کنند! / محرمی

وبسایت رسمی برنامه نود – ملی پوش امید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با تمرینات سنگینی که برانکو و مارکو به ما در اوکراین دادند می توانم بگویم که آنها به جای فوتبالیست، کماندو تربیت کردند!

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، صادق محرمی درخصوص اردوی تیم پرسپولیس در اوکراین، شکست سرخپوشان در دیدار تدارکاتی و حضور در اردوی تیم ملی امید صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید.

* اردوی تیم پرسپولیس در اوکراین ۲ روز دیگر به آخر می رسد. به نظرت این اردو چطور بود؟

برانکو و مارکو در اوکراین کماندو تربیت می‌کنند! / محرمی

خدا را شکر می کنم که اردوی خوبی داشتیم. درست مثل سال گذشته که در اوکراین تمرینات خوبی انجام دادیم. البته باید بگویم که امسال تمرینات ما نسبت به سال گذشته سنگین و پرفشارتر بود. شرایط اردویی خوب بود و ما مشکلی از هیچ بابت نداشتیم. 

*برخی ها معتقدند که مارکو مربی بدنساز پرسپولیس در این اردو نفس بازیکنان را گرفته هست. خودت با این عنوان موافقی؟

واقعاً می توانم بگویم که مارکو در این اردو کماندو تربیت کرد! واقعاً تمرینات مشکل جهت ما در نظر داشت و نفس بازیکنان را گرفته بود. البته برانکو هم تمرینات خیلی سنگین و پرفشاری را جهت بازیکنان در نظر داشت. ما سال گذشته هم تمرینات این چنینی انجام داده بودیم و اعتقاد دارم که یکی از دلایل موفقیت ما در فصل گذشته همین تمرینات سخت، سنگین و نفس گیر کادر فنی بود. فکر می کنم امسال این فشار زیاد تمرینات باعث شود تا ما عملکرد بهتری نسبت به سال گذشته داشته باشیم. امیدوارم که این تمرینات سنگین جواب بدهد و ما نسبت به فصل گذشته بهتر نتیجه بگیریم.

* شکست پرسپولیس در آخرین بازی تدارکاتی اش در اوکراین برابر تیم استال این کشور حرف و حدیث هایی را به راه انداخته، خودت نظرت در خصوص این بازی و این شسکت چیست؟

ملی‌پوش امید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با تمرینات سنگینی که برانکو و مارکو به ما در اوکراین دادند می‌توانم بگویم که آنها به جای فوتبالیست، کماندو تربیت کردند!

تیم استال واقعاً تیم خوبی بود و نباید از حق بگذریم. ولی به علت تمرینات سنگینی که در اوکراین انجام می دادیم بدن بازیکنان کمی خسته بود. ما حتی صبح روز بازی با تیم استال هم تمرین کرده بودیم و این عنوان واقعاً فشار به بدن بازیکنان آورده بود. اعتقاد دارم که علت باخت ما در این بازی همین خستگی بود وگرنه در شرایط عادی اگر با این تیم بازی کنیم ۱۰۰ درصد آنها را شکست می دهیم.

* قرار است روز ۳۱ تیرماه تیم های پرسپولیس و استقلال در آلمان به مصاف هم بروند، این در حالیست که این بازی موافقان و مخالفانی دارد. به عنوان یکی از بازیکنان مهم تیم پرسپولیس نظرت در خصوص این بازی و فلسفه آن چیست؟

خیلی خوشحال هستیم که این بازی برگزار می شود، خود من هم دوست داشتم که جهت این بازی در کنار تیم باشم و مثل سایر بازیکنان جهت موفقیت پرسپولیس بجنگم ولی به هر حال به علت اینکه همراه با تیم امید باید به قرقیزستان بروم متأسفانه در این بازی غایب خواهم بود هرچند که با شناختی که از تیم خودمان دارم مطمئناً بازی خوبی خواهیم کرد و امیدوارم که برنده از این بازی بیرون بیاییم.

* البته مخالفان این بازی معتقدند که چون پرسپولیس و استقلال در فصل بدنسازی هستند شاید این بازی کیفیت همیشگی را نداشته باشد. نظرت خودت در این خصوص چیست؟

به هر حال این عنوان در روند کیفی بازی تاثیرگذار خواهد بود ولی مسلماً کادر فنی تیم پرسپولیس تدابیر مورد نیاز را جهت این بازی خواهد اندیشید و من شک ندارم که کادر فنی ما می داند که چطور از بازیکنان بازی بگیرد. همانطور که گفتم امیدوارم بازی جالب و تماشاگر پسندی از آب در بیاید و در نهایت این ما باشیم که برنده دربی آلمان شویم.

* مهدی طارمی هم که به پرسپولیس برگشت.

برانکو و مارکو در اوکراین کماندو تربیت می‌کنند! / محرمی

بله و واقعاً همه ما خوشحال هستیم که مهدی باز هم کنار ماست. طارمی بازیکن بزرگی است و همه ما خوشحال هستیم که او به جمع ما بازگشته هست. ما می دانستیم که مهدی دلش با پرسپولیس است و به همین علت از بازگشتش خوشحالیم. در حال حاضر ما ۳ مهاجم آماده به نام های مهدی طارمی، علی علیپور و گادوین منشا داریم که هر ۳ نفر آنها فوق العاده آماده هستند. مطمئناً هرکدام از این مهاجم ها در هر تیمی حضور داشتند ستاره تیمشان بودند.

* فصل گذشته ستاره و پدیده تیم پرسپولیس بودی. فکر می کنی امسال چه شرایطی در انتظارت خواهد بود؟

همانطور که شما گفتید فصل گذشته فصل خیلی خوبی جهت من بود و خداراشکر می کنم. امسال مطمئناً تلاش و تلاشم را زیاد خواهم کرد تا زیاد از قبل پیشرفت کنم. مطمئناً هرکاری از دستم بر بیاید جهت خوشحالی هواداران انجام خواهم داد آیا که مهمترین رکن باشگاه، طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) هستند. 

* قرار است امروز همراه با تیم ملی امید به قرقیزستان بروی تا مسابقه های مقدماتی المپیک را شروع کنید. چه شناختی از این تیم داری؟

ملی‌پوش امید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با تمرینات سنگینی که برانکو و مارکو به ما در اوکراین دادند می‌توانم بگویم که آنها به جای فوتبالیست، کماندو تربیت کردند!

باید بگویم که من فقط یک جلسه در کنار سایر بازیکنان تمرین کردم و به همین علت خیلی با شرایط تیم آشنا نیستم ولی می دانم که بازیکنان همگی از رده های سنی متفاوت هستند و به نظرم شرایط خوبی در تیم ما حاکم هست. مطمئناً با چند جلسه تمرین در قرقیزستان شرایط تیم بهتر از قبل خواهد شد و خیلی امیدوار هستم که در این مسابقه های نتیجه بگیریم.

* شناختی از رقبای تیم رقیب در این مسابقه های داری؟

متاسفانه اطلاعات دقیقی از رقبا ندارم آیا که هنوز تیم ها آنالیز نشدند ولی مطمئناً کادر فنی در این زمینه به موقع حریفان را آنالیز می کنند و اعتقاد دارم ۱۰۰ درصد می توانیم به مرحله بعد افزایش کنیم.

* شرایط سنی ات به گونه ای است که در صورت افزایش تیم امید به المپیک شاید نتوانی تیم را همراهی کنی. این عنوان آیا حسرتی جهت تو نخواهد بود؟

برانکو و مارکو در اوکراین کماندو تربیت می‌کنند! / محرمی

در حال حاضر دقیقاً نمی دانم که شرایط سنی مسابقه های چطور است ولی می دانم که تا مسابقه های آسیایی می توانم در کنار تیم امید باشم. البته شاید شرایط سنی جهت مسابقه های المپیک عوض کردن کند در کل این پرسشها مهم نیست، چیزی که مهم است این است که تیم امید بعد از این همه سال به المپیک افزایش کند. من دعا می کنم تیم امید در نهایت به المپیک افزایش کند حالا چه من باشم چه نباشم.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: اردوی تیم ملی | پرسپولیس | اوکراین | پرسپولیس | بازیکنان | مسابقه | المپیک | افزایش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو