به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تصویر العمل فدراسیون فوتبال به ابهامات مطرح شده است راجع به محرومیت ۳ بازیکن استقلال

تصویر العمل فدراسیون فوتبال به ابهامات مطرح شده است راجع به محرومیت ۳ بازیکن استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود – روابط عمومی فدراسیون فوتبال به طرح بعضی ابهامات اطراف آرا کمیته انضباطی راجع به بازیکنان دعوت شده است از تیم استقلال پایتخت کشور

تصویر العمل فدراسیون فوتبال به ابهامات مطرح شده است راجع به محرومیت 3 بازیکن استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود – روابط عمومی فدراسیون فوتبال به طرح بعضی ابهامات اطراف آرا کمیته انضباطی راجع به بازیکنان دعوت شده است از تیم استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران به اردوی تیم ملی امید تصویر العمل نشان داد.

عبارات مهم : فدراسیون فوتبال – کمیته انضباطی
به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،بر این اساس با توجه به طرح بعضی بیانات از سوی مبادی رسمی کلوب استقلال راجع به احکام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اطراف استنکاف بازیکنان تیم امید این کلوب جهت همراهی تیم ملی امید جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در مسابقه های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا،روابط عمومی فدراسیون فوتبال،مصاحبه رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به مورخ ۱۰ تیر ماه امسال را که در سایت رسمی فدراسیون منعکس و در رسانه های معتبر بازنشر شد بار دیگر منتشر می کند.

نکته ای که ریاست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال،به صراحت و روشنی راجع به ماده ۸۳ آیین نامه مصوب روز  ۶ آبان ۹۲ که در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال تصویب شده است و از ابتدای فصل ۹۴_۹۳ لیگ برتر به اجرا گذاشته شده است و تا به امروز پابرجاست به آن اشاره داشته اند.

متن بیانات رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مصاحبه روز ۱۰ تیر به شرح ذیل است:

دکتر اسماعیل حسن زاده،رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال راجع به عدم شرکت بعضی از بازیکنان در اردوی تیم ملی امید، گفت : بعضی از کلوب ها با تیم های ملی به خاص تیم ملی امید، همکاری نداشتند.

در خصوص حضور بازیکنان در تیم ملی و در هررده ای، ماده ۸۳ آیین نامه انضباطی آینده نگری کرده است که اشخاص حقوقی(باشگاهها) و افراد حقیقی(بازیکنان)، حق خودداری یا انصراف از تیم های ملی و یا ممانعت از شرکت افراد در برنامه های تیم ملی در هر رده ای از تیم های ملی را ندارند و مسلما اگر مقامات تیم ملی و فدراسیون فوتبال در خصوص این تخلف از باشگاهها یا بازیکن به کمیته انضباطی شکایت کند، کمیته انضباطی تنبیهاتی که در ماده ۸۳ تعیین شده است است به مرحله اجرا خواهد گذاشت.

رییس کمیته انضباطی در خصوص تنبیهاتی که در ماده ۸۳ وجود دارد، گفت: به عنوان مثال اگر کلوب اجازه حضور به بازیکن خود در تیم ملی را ندهد و سپس از وجود آن بازیکن در مسابقه ای استفاده کند، نتیجه آن دیدار سه بر صفر به سود حریفش اعلام می شود و حتی ادامه حضور بازیکن نیز به حالت تعلیق در می آید. اگر بازیکن خودش بدون دخالت کلوب از رفتن به اردوی تیم ملی خودداری کند، تا ۷ مسابقه و پرداخت ۳۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم می شود.

حسن زاده در ادامه بیان کرد: بدون شک در صورت تکرار، مجازات بیشتری می توان در نظر گرفت. یعنی بازیکن و کلوب نمی تواند بر خلاف برنامه های تیم ملی (برنامه هایی که با زمانبندی قانونی و مقررات فوتبال اعلام می شود) مخالفت کنند که البته در این زمینه تاکنون باشگاهها نهایت همکاری را با تیم ملی داشته اند و از مدیران کلوب ها تقاضا داریم با توجه به حساسیت جایگاه تیم های ملی مخصوصا تیم ملی امید، نسبت به همکاری هر چه زیاد اقدام کنند.

 

 

تصویر العمل فدراسیون فوتبال به ابهامات مطرح شده است راجع به محرومیت ۳ بازیکن استقلال

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: فدراسیون فوتبال | کمیته انضباطی | اردوی تیم ملی | روابط عمومی | استقلال | بازیکنان | مسابقه | فوتبال | برنامه | بازیکن | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو