هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » روی غلط های بچگانه گل خوردیم/ مدعی لیگ هستیم ، اخباری

روی غلط های بچگانه گل خوردیم/ مدعی لیگ هستیم ، اخباری

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا، گفت: تیم ما با وجود جوان بودن نشان داد تا دقیقه ۹۵ هم می‌‌تواند خطرناک باشد بنابراین می‌توانم بگویم ما امسال یکی از تیم‌های مدعی هستیم.

روی غلط های بچگانه گل خوردیم/ مدعی لیگ هستیم ، اخباری

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه بان تیم فوتبال سایپا، گفت: تیم ما با وجود جوان بودن نشان داد تا دقیقه ۹۵ هم می تواند خطرناک باشد بنابراین می توانم بگویم ما امسال یکی از تیم های مدعی هستیم.

عبارات مهم : دروازه بان – فوتبال
به گزارش وبسایت نود ، محمدرضا اخباری دروازه بان تیم فوتبال سایپا بعد از پیروزی این تیم برابر صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: سه امتیاز خوبی بود که داخل منزل نیاز داشتیم تا عقب نمانیم. یکسری غلط های بچگانه داشتیم که تبدیل به گل شد. تیم ما با وجود اینکه جوان است ولی نشان داد تیم خوبی است و تا دقیقه ۹۵ هم می تواند خطرناک باشد.

وی در پاسخ به این سؤال که شما روی ضربه ایستگاهی گل خوردید و به نظر می رسد تاکتیک صنعت نفت همین هست، عنوان کرد: صنعت نفت تیم خوب و قابل احترامی است قبل از بازی و بین دو نیمه به ما گفتند اگر جلوی اشتباه دادن را نگیریم ممکن است که گل بخوریم، متأسفانه ما از همین عنوان ضربه خوردیم. گل اول هم به صورت شانسی به یکی از بازیکنان ما برخورد کرد و با عوض کردن مسیر وارد دروازه شد. ما شانس های زیادی جهت گلزنی داشتیم که استفاده نکردیم.

دروازه بان تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این سؤال که نظر شما راجع به داوری چیست و صنعت نفتی ها به این عنوان اعتراض داشتند، گفت: امروز یکی از روزهای خوب داوری بود و هیچ مشکلی نداشت شما کدام صحنه را می گویید؟

اخباری راجع به قضاوت داوری در صحنه اول گل این تیم، یادآور شد: مطمئناً روی شیمبا اشتباه نشد او عادت دارد داوران را اذیت کند.

وی در ادامه راجع به نتایجی که این تیم در دو بازی اول لیگ گرفته، گفت: ما برابر سپاهان هم خوب بازی کردیم و می توانستیم سه امتیاز را بگیریم ولی دقیقه نهایی این سه امتیاز را از دست دادیم ولی فکر می کنم می توانیم مدعی لیگ باشیم.

دروازه بان تیم فوتبال سایپا راجع به اینکه به نظر می رسد کاپیتانی شما خوش یمن بوده و سایپا در دقایق نهایی گل برتری را زده، عنوان کرد: جهت من کاپیتانی مهم نیست ولی از اینکه بعد از بستن بازوبند گل زدیم خوشحالم امیدوارم در آینده نتیجه های خوب بگیریم.

 

 

روی غلط های بچگانه گل خوردیم/ مدعی لیگ هستیم ، اخباری

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: دروازه بان | فوتبال | داخلی | سایپا | محمد اخباری |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو