باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » داور پنالتی‌مان را می‌گرفت الان برده بودیم / چشمی

داور پنالتی‌مان را می‌گرفت الان برده بودیم / چشمی

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک استقلال گفت: ما جهت ۳ امتیاز به زمین آمده بودیم و خیلی هم تلاش کردیم ولی داور دو پنالتی جهت استقلال نگرفت.

داور پنالتی‌مان را می‌گرفت الان برده بودیم / چشمی

وبسایت رسمی برنامه نود –  هافبک استقلال گفت: ما جهت ۳ امتیاز به زمین آمده بودیم و خیلی هم تلاش کردیم ولی داور دو پنالتی جهت استقلال نگرفت.

عبارات مهم : روزبه چشمی – استقلال
به گزارش وبسایت نود ، روزبه چشمی بعد از تساوی بدون گل تیمش برابر استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه با وجود اینکه بازی خوبی به نمایش گذاشتیم نتوانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و اگر داور یکی از دو صحنه پنالتی را جهت ما می گرفت الان شرایط تفاوت می کرد و قطعا بازی را می بردیم.

وی افزود: قبل از اینکه از رختکن خارج شویم صحنه های مشکوک به پنالتی را دیدم و واقعا هر دو صنه پنالتی بود. به هر حال در بازی که حریف کاملا در لاک دفاعی فرو رفته بود انتظار می رفت داور حداقل یکی از این اشتباهات انجام شده است را جهت ما پنالتی اعلام کند.

هافبک استقلال راجع به اوضاع زانویش و اینکه در دقیقه ۶ بازی نزدیک بود به خاطر تکل شدید بازیکن حریف مصدوم شود، عنوان کرد: اوضاع زانویم خداراشکر خوب است و در این دو بازی هم مسئله خاصی نداشته ام. در آن صحنه هم بازیکن حریف تکل محکمی زد ولی خوشبختانه مسئله خاصی جهت من پیش نیامد.

چشمی در تصویر العمل به این پرسش که آیا تیمش این قدر سریع ۵ امتیاز از پرسپولیس عقب افتاد، یادآور شد: اگر داور یکی از پنالتی ها را می گرفت ما الان ۳ امتیاز را گرفته بودیم. هنوز در ابتدای لیگ هستیم و قطعا حریفانی که الان بالای جدول هستند امتیاز از دست خواهند داد.

وی در آخر درخصوص دلخوری طرفداران تیم استقلال از نتیجه بدست آمده، گفت: هواداران حق دارند دلخور باشند آیا که جهت ۳ امتیاز راهی میدان شده است بودیم و خیلی تلاش کردیم به آن برسیم ولی متاسفانه توپ های مان به داخل دروازه نرفت و داور هم دو پنالتی نگرفت. شک نکنید خیلی سریع در کورس قهرمانی قرار خواهیم کرفت.

 

 

داور پنالتی‌مان را می‌گرفت الان برده بودیم / چشمی

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: روزبه چشمی | استقلال | بازیکن | استقلال | داخلی | روزبه چشمی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو