مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » صحبت از قهرمانی سایپا خیلی سریع است / کلانتری

صحبت از قهرمانی سایپا خیلی سریع است / کلانتری

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: اکنون صحبت کردن در مورد قهرمانی آسیا یا قهرمانی تیم سایپا خیلی سریع هست.

صحبت از قهرمانی سایپا خیلی سریع است / کلانتری

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: اکنون صحبت کردن در مورد قهرمانی آسیا یا قهرمانی تیم سایپا خیلی سریع است.

عبارات مهم : استقلال – پیروزی
به گزارش وبسایت نود ، ایوب کلانتری در مورد پیروزی سه بر دو برابر نفت آبادان گفت: پیروزی خیلی خوبی را در دقایق نهایی به دست آوردیم تعویض های علی دایی در این بازی عملکرد خوبی داشتند و یکی از این تعویض ها گل پیروزی را زد و تعویض دیگر هم بازی تأثیرگذاری را به نمایش گذاشت.

وی در مورد اینکه سایپا نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی کرده هست، گفت: هر فصل از شرایط خودش را دارد و هر مربی هم بر اساس نظر فنی اش کار می کند من نیم فصل اول گذشته در سایپا حضور نداشتم ولی امسال تیم ما با قدرت کارش را شروع کرده و با حضور علی دایی همه تیم جهت پیروزی و موفقیت تلاش می کنند.

وی در مورد بازی روز پنج شنبه برابر استقلال خوزستان گفت: بازی بسیار مشکل با این تیم دارم، استقلال خوزستان میزبان است و ۴ امتیاز هم دارد ما باید در گرمای هوا برابر این تیم بازی کنیم و تلاش می کنیم در این بازی سخت به پیروزی برسیم.

کلانتری در مورد اینکه سایپا در این فصل می تواند سهمیه آسیای کسب کند یا قهرمان شود، گفت: اکنون خیلی سریع است که در این مورد صحبت کنیم البته تمام بازیکنان و کادر فنی تلاش خواهند کرد که عالی ترین عملکرد را داشته باشند.

 

 

صحبت از قهرمانی سایپا خیلی سریع است / کلانتری

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: استقلال | پیروزی | خوزستان | میزبان | داخلی | سایپا | ایوب کلانتری |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو